Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2014, 17:13
SWAG - Secretly We Are Gay.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:19
@acocieto666: Pie**olisz?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:34
Nie pie**oli.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:45
@acocieto666: PIE**OLISZ
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:05
@acocieto666: spadlem z kszesla
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:12
@acocieto666: Btw. to nie prawda ;)
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:53
@acocieto666: Gays*. Nie lubię kiedy ludzie używają tego skrótu a nawet nie wiedzą co on dokładnie znaczy.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:58
@kamilopl1: sekretnie, my jesteśmy gejami ?? :/
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:55
@kamilopl1: No to co on znaczy?
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2014, 14:09
@kamilopl1: Dobrze, pomyliłem się, ma być "gay".
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:58
@acocieto666: Nie pie**ol bo rodzinę powiększysz.
Odpisz
15 października 2014, 15:03
@Serphis: no dobra widzę że tu sami swoi ;)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:00
A ja wolę ubierać się jak metal. :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:06
@amekninja555: A Ja jak człowiek :]
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:34
@amekninja555: Na srebrno? ;)
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:41
Nie, na stalowo. c:
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:57
@amekninja555: Czyli w kolorze metalic?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:50
@DanateDMC: Może...? ;p
Odpisz
25 sierpnia 2014, 23:44
@jacek1s: Chciałeś powiedzieć-kanapka :D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:37
o co chodzi z tym swag? w sensie, jaki to jest styl?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:03
@coloman: Posiadasz internet. Odsyłam do google.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 18:26
@KaterinaAlexandrev: jestem zbyt leniwy, ale dobra
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:31
jak skończę liceum potem może studia to też się tak zacznę ubierać lubię elegancję
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:28
@LIPERS: Tak, a potem skończysz w McDonaldzie jak połowa młodych Polaków, bo nie ma pracy dla inteligentnych ludzi. Firmy odziedzicza się po tatusiu...
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:18
... Albo po prostu ludzie nie umieją znaleźć pracy?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:26
Najlepszy styl, to swój własny styl.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 09:03
wyczuwam nawiązanie do "drewmalino" i jego piosenki
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2014, 21:08
SWAG jest dla vaginosceptyków
Odpisz