Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2025, 00:25
Odpisz
6 kwietnia 2025, 00:46
based.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 08:55
kto by pomyślał że anime o wybijaniu w pień zielonych wielkonosych gnojków będzie bardziej traumatyzujące niż anime o wybijaniu demonów w pień.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 17:13
@gruby_wieprz: a znasz pewne anime o healerze?
Odpisz
6 kwietnia 2025, 17:22
@MrD108:
Odpisz
6 kwietnia 2025, 18:02
@MrD108: i z różowokudłą babką.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:27
@gruby_wieprz: imo redo of healer jest overhated. W berserku też były chore gówna i nikt nie narzekał
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:28
@TeaGuy: poza tym ja sam pomijałem sceny r....nia bo nie można nawet było do tego zwalić a i tak większość znalazłem na youtube
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:34
@TeaGuy: w Berserku ta przemoc ma wywołać u widza trwogę i litość
w Redo ma ci wypełnić badzionga krwią.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:36
@TeaGuy: jak nie było?
Tak tandetne czy posrane?
Co się tam odwala?
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:37
@gruby_wieprz: do czego to odpowiedź?
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:38
@TeaGuy: pierwsza do pierwszej
druga do drugiej
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:39
@gruby_wieprz: tu też racja
Odpisz
6 kwietnia 2025, 19:40
@gruby_wieprz: jak nie było to oglądałem
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:29
@TeaGuy: co. się. tam. odwala. że. tak. słabo. oceniasz.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:29
@gruby_wieprz: do czego nawiązujesz?
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:31
@TeaGuy: do niczego, chcę wiedzieć co się w anime odwala że ludzie mdleją na samo wspomnienie słowa "redo"
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:31
@gruby_wieprz: dobre pytanie
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:35
@TeaGuy: więc, opowiadaj, miałeś odwagę żeby to obejrzeć.
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:37
@gruby_wieprz: szczerze, 8 na 10
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:39
@gruby_wieprz: sceny seksu nie są aż tak złe, jest pokazywane co mc musiał wycierpiwć i dlaczego jest poj...ny, podoba mi się wątek kobiety która gw...iła inne kobiety, intrygi też były przyjemne, a kary dla przeciwników mc satysfakcjonujące. Poza tym co moge powiedzieć, to jest dobre i lubie oglądać rzeczy które innym dają traumy a mi nie. Mam już pełny stack
Odpisz
6 kwietnia 2025, 20:42
@gruby_wieprz: czekam na drugi sezon chociaż pewnie do tego czasu bede mieć 18 lat i przeczytam mangę
Odpisz
10 kwietnia 2025, 10:28
@MrD108: to jest jak anime o hitlerze i nawet podobnie brzmi
Odpisz