Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 19:13

Ale to przecież niemożliwe żeby Spongebob i Patrick mogli chodzić na powierzchni, w którymś odcinku lub filmie było że byli na powierzchni i tam wysychali

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 19:36

Trzeci jest z najnowszego filmu który pojawi się w 2015 i dostali jakieś supermoce i mogą chodzić po powierzchni.
Film jest za**bisty ponieważ widziałem ;-)

Avatar WrobelPL

21 sierpnia 2014, 20:08

Widziałeś? To ty z przyszłości jesteś? :O

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 20:12

@WrobelPL: sorki zapomniałem napisać że trafiłeś widziałem

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 20:12

*Trailer
Głupia autokorekta

Avatar WrobelPL

21 sierpnia 2014, 20:16

Spk, już czekam na ten film :>

Avatar AdiXiks

21 sierpnia 2014, 20:25

Podobał ci się? To ile ty masz lat że takie kino doceniasz bo jak dla mnie to zabójstwo kolejnej postaci z dzieciństwa. To samo było z Garfieldem..

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 20:27

@AdiXiks: Spongebob jest tak za**bisty że nawet dorośli go oglądają
Tak samo jak ci Grubi, 30-letni faceci którzy oglądają MLP.

Avatar AdiXiks

21 sierpnia 2014, 20:30

Ja też go czasami oglądam, ale gdy zobaczyłem ten trailer pomyślałem że oni psują kolejną bajkę.

Avatar Ravios

21 sierpnia 2014, 22:08

W wielu odcinkach się duszą, a w wielu nic im się nie dzieje :)

Avatar VanQuisch

22 sierpnia 2014, 09:45

@AdiXiks: A ja czasami oglądam ,,Pora na przygodę" a mam 15 lat. No i co?

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2014, 11:56

Wcale nie grubi, co wy wszyscy tak hejtujecie Bronies i Pagasis?

Avatar AdiXiks

22 sierpnia 2014, 13:14

@VanQuisch: A ja mam 14 i oglądam spider-mana i czytam garfielda. I co z tego? Nie neguje ludzi którzy oglądają bajki, tylko tych którzy je psują.

Avatar VanQuisch

23 sierpnia 2014, 11:40

@AdiXiks: A nie uważasz, że Spider-Mana zdupili? Bo według mnie on był fajny dopóki nie zabili Petera i nie wypuścili serie o nim na Disneyu.

Avatar AdiXiks

Edytowano - 24 sierpnia 2014, 19:13

@VanQuisch: Szczerze? Filmy o Spider-Manie od samego początku wydawały mi się zwalone i wkurzało mnie w nich wiele elementów (Mary Jane zachowująca się jak szmata, znikome ilości walki itp), a Disneyowska wersja była za długa i nudna. Jedyna fajna rzecz ze Spider-Manem to serial animowany na DisneyXD. Jedyna rzecz którą tak warto oglądać...

Avatar VentoAssonnato

20 sierpnia 2020, 20:10

@WrobelPL: ja jestem z przyszłości

Avatar MlKicia

31 lipca 2015, 17:58

Czyli jak ulepszyli animacje na lądzie :D

Avatar ziemnaikXD

23 listopada 2014, 17:15

kiedy będzie w kinach spongebob na suchym lądzie czekam też na naruto schidupen:the last. proszę o odpowieść

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 12:07

@ziemnaikXD: "Naruto Schidupen"? Nie słyszałam...

Avatar koks113

22 sierpnia 2014, 12:15

jeśli by mogli oddychać wyglądali tak samo jak na 3 obrazku

Avatar LSD2000

21 sierpnia 2014, 20:29

Spongebob w 3d? ała, moje dzieciństwo właśnie zostało zniszczone ;_;

Avatar Thror

21 sierpnia 2014, 20:11

Czy tylko mi nie wydaje się to ani trochę zabawne?

Avatar pieseu

21 sierpnia 2014, 19:05

1 obrazek:odcinek z jeszcze 1 sezonu
2 obrazek:spongebob the movie
;--------------;

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 19:35

@pieseu: Trzeci jest z najnowszego filmu który pojawi się w 2015

Avatar pieseu

21 sierpnia 2014, 20:07

dzięki za info.Trailer meeega :D

Avatar Flawless

21 sierpnia 2014, 19:08

Skoro tak bardzo zmieniają się bajki,to tak by spongebob wyglądał teraz w bajkach xD

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 19:37

@Flawless: Trzeci jest z najnowszego filmu który pojawi się w 2015 więc pozdro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka