Loteria drogowa w Sztokholmie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2014, 06:50
Znając polskie realia mało byłoby u nas tych zwycięsców
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:11
Ale z kolei jakby jakiś był, to dostałby za**biście dużo kasy.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:55
@darcus: Pewnie rząd zabrałby mu połowę xD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:56
@jacek1s: Jeżeli już rząd miałby coś zabrać, to dziewięć dziesiątych.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:59
Wygrywali by pewnie tylko urzędnicy ;)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 13:07
no wiesz u nas tyle tego sprzętu że wygrana była by jak 6 w lotto
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:00
@darcus: 10% podatku od wygranej
Odpisz
12 czerwca 2017, 09:24
Komunistyczna praktyka.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:11
Świetny pomysł!
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:27
U nas to prędzej by na wygraną totolotka uzbierali niż daliby komuś za nie przekroczenie :v
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:23
jak tak to ja robię prawko i przeprowadzam się do sztokholmu
Odpisz