Uwaga, mamy tutaj twardziela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2014, 21:16
Zabijam smoki 1 ciosem nikt w skyrim nie może mi się równać...Ej zabij tego dzieciaka!Nie jestem za słaby żeby go zabić!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:02
Do mnie kiedyś ten dzieciak podleciał ze sztyletem, więc serio nie ma żartów. Szególnie dlatego, że dzieci w Skyrim są nieśmiertelne ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:06
w fallout 3 i new vegas też
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:43
Chyba że ściągniesz mod pozwalający ci zabijać dzieci :D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:52
@Nextt: to fajnie że istnieje mod który czyni te gry realnymi
bo to że dziecko jest w stanie przeżyć grubasa (to nazwa broni) wyrzutnie rakiet działo obrotowe snajperkę miecz elektryczny i granaty plazmowe
to to jest dziwne
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:58
To nie jest dziwne, dziwne jest to iż takie dziecko potrafi cie zabić, a boss w grze nie xD
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:21
Dziewczynka z białej grani wszystkim mówi, że może pobić wszystko, nawet zwierzątko :|
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:12
Skyrim był słaby :/
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:19
@Ravios: Dlatego się go modowało :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:42
@kamdab: No i to sporo , miałem 65 modów ważących więcej niż gra :D Aż pewnego dnia zachciało mi się mieć 66 mod zainstalowałem i błąd się pojawił gra się nie odpalała musiałem usunąć ten mod ale nie pomogło , usunąłem całą grę.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 23:28
@Nextt: Masz strzałkę w górę na pocieszenie.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 23:40
@kamdab: A moim zdanie gra która wymaga modów aby być ciekawą jest naprawdę słaba i przygnębiająca
Odpisz
24 sierpnia 2014, 23:43
@BOOMBOOX: Skyrim wydaje się być niedokończony jakby dali fabułę ładną grafikę i koniec i czy ja napisałem, że to jest świetna gra?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:29
@kamdab: W sumie masz racje jak dla mnie Skyrim był by lepszy gdyby poszli w fabułe a nie cały budżet wpakować w otwarty świat bo grafika jest ,że tak powiem spoko
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:44
@Ravios: Hahahaha ale fala XD
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:27
Córka Alvora powiedziała kiedyś do mnie że wyglądam na miła osobę . Miałem na sobie zbroję z kości i czaszek (mooooodyyyy) i byłem cały okrwawiony po walce (mooooodyyy) .
Odpisz
20 sierpnia 2014, 23:18
@Bilolus1: By być zakrwawionym nie trzeba modów, ale bez modów jest się niestety tylko lekko zakrwawionym.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 23:49
@TheDemon666: A ja miałem cały pancerz we krwi .
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:36
Może ktoś przetłumaczyć ? ;)
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:58
chłopiec- jesteś tutaj nowy więc będę miły, ale lepiej mnie nie wnerwiaj
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:22
@LSD2000: XD
Odpisz