Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2025, 09:58
Muszę do 3 w nocy siedzieć żeby być sam ,siostra około 2 się kładzie
Odpisz
22 kwietnia 2025, 20:06
Dałabym wgóręgłos, ale...
Odpisz
22 kwietnia 2025, 20:23
@Annika1: hahahaha 69 XDXDXD
Odpisz
23 kwietnia 2025, 11:20
@Annika1: teraz już możesz
Odpisz
23 kwietnia 2025, 13:48
@Katrina2712: już dałam. Czekałam aż będzie info, że ktoś uprzejmie odpisał.
Ale dzięki.
Odpisz
23 kwietnia 2025, 07:58
Rel
Odpisz
22 kwietnia 2025, 23:11
Odpisz
22 kwietnia 2025, 22:30
a i tak mimo że cicho starasz się być to zawsze jak ktoś inny wstanie to tak hałasuje że słychać na drugim końcu miasta
Odpisz
22 kwietnia 2025, 21:29
Zgadza się, jestem chodzącym trupem bez emocji.
I jakoś lepiej mi się funkconuje po zmroku.
Odpisz
21 kwietnia 2025, 23:28
nie baw się światłami
Odpisz