Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Równi i równiejsi
Nie idź!
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2025, 17:55
Mnie niedługo to czeka, już zbieram protipy od starszych kolegów jak mieć D
Odpisz
2 maja 2025, 18:23
@cristofer7: lepiej E mieć wtedy to cie nigdy nie biorą i ogólnie dla wojska nie istniejesz
Odpisz
2 maja 2025, 19:47
@pvp17: ciężko jeśli mam dwie ręce i dwie nogi
Odpisz
2 maja 2025, 21:26
@cristofer7: ja znając wymagania starych pracodawców wręcz walczyłem o kategorię A..
Osobiście jakbym miał zatrudniać człowieka Ti jednym z pytań brzmiałyby "jaką ma pan kategorię wojskową" i jakby była inna niż "A" to bym podziękował.. czemu? Bo większość "D" jest załatwiana, a kombinatorów bym nie chciał zatrudniać 😅
Odpisz
2 maja 2025, 21:57
@Maly_KSIAZE: to raczej ma związek z moimi poglądami niż byciem leniem i kombinowaniem, ale ok, rozumiem
Odpisz
2 maja 2025, 23:49
@cristofer7: ja mam dwie ręce i dwie nogi i mam kategorie E
Odpisz
2 maja 2025, 23:57
@cristofer7: Ja dostałem E za samą wadę wzroku, jak się dowiedzieli że mam -5, to dalej już nic nie sprawdzali.
Więc można być wielkim wojownikiem i świetnym strzelcem i mimo to dostać E.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2025, 08:38
@cristofer7: komisja to nie wojsko.. dadzą kategorię i tyle 😅
Do dzisiaj pamiętam swoją komisję.. lekarz wydaje polecenia:
-proszę zdjąć bokserki
-proszę się wypiąć
-proszę rozszerzyć pośladki..
Potem pytania "czuje pań palca?" Moja odpowiedź "czuję".. a lekarz machając do mnie "a ja mam rączki tutaj..."
Także tego.. przygotuj się.. 😅
Odpisz
3 maja 2025, 11:01
@Maly_KSIAZE: tobie chyba musieli chochlę przynieść, bo łyżka do ważenia nie starczyła
Odpisz
3 maja 2025, 13:50
@cristofer7: wiadro.. przynieśli wiadro..
Odpisz
3 maja 2025, 18:57
@Maly_KSIAZE: dobrze że już nie molestują analnie na komisji
Odpisz
3 maja 2025, 21:25
@PiesAndaluzyjski: zdradzę Ci tajemnicę, tylko nie mów nikomu..
Nigdy tego nie robili, a wszystkie tego typu opowieści miały na celu przestraszyć kolejnych młodych..
Odpisz
2 maja 2025, 23:41
Jaki był kontekst tego komentarza?
Odpisz
27 kwietnia 2025, 23:09
poswiecą twoje zyciu dla zysku (kapitalizm)
Odpisz