Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

6 maja 2025, 08:47

Avatar malinowy_kot

3 maja 2025, 14:43

W tęczowej Warszawie, gdzie laluś stawia za pieniądze podatników jakieś g-wna?
Warszawa powinna przestać być stolicą Polski.
Stolica powinna reprezentować Polskę, a nie wyglądać jak ułom

Avatar Ameron

4 maja 2025, 09:05

@malinowy_kot: Ogółem większe miasta są lewoskrętne więc przerzucenie stolicy z Wa-wy do innego miasta jak Poznań nic by nie zmieniło.

Avatar kolkav5

3 maja 2025, 14:05

Kulon srulon

Avatar Ekspres_kolbowy

Edytowano - 3 maja 2025, 13:53

Mimo, że w Warszawie urodziłem się i wychowałem, to czuję coraz słabszą więź z tym miastem.
Co nie zwalnia mnie z minusowania słabych podsmiechóuek ze stolicy.
😠

Avatar CzerwonyPoniacz

30 kwietnia 2025, 15:05

k...a znowu w tej j...nej polsce

Avatar Tajdeus

30 kwietnia 2025, 15:47

@CzerwonyPoniacz: *Warszawie.

Avatar Kotel2077

30 kwietnia 2025, 15:56

@Tajdeus: sugerowanie że warszawa to nie polska

Avatar Tajdeus

30 kwietnia 2025, 15:57

@Kotel2077: Polska to jeszcze nic złego. Warszawa to już fatalne miejsce na urodzenie się.

Avatar ptasznik5

30 kwietnia 2025, 16:29

@Kotel2077: Warszawa to zbiorowisko najgorszych cech Polaków

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

2 maja 2025, 18:35

@CzerwonyPoniacz: znam źródło twojego profilowego

Avatar CzerwonyPoniacz

2 maja 2025, 19:12

@lubie_frytki_z_ketchupem: ja też 🙄🙄

Avatar Kawento

30 kwietnia 2025, 19:00

Też nie byłbym zadowolony z narodzin w Warszawie. To takie zadupie, że tam nawet Dino nie ma, a to najmniejsza wada.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar marton
Dodane przez: marton

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Tacy sami, a ściana między nami

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka