@ptasznik5: O, ptasznik. Jak dobrze że przylazłeś. Bo tak się z paroma jejaczkami zastanawiamy toteż muszę ci zadać pytanie. Jak bedzie wojna to pójdziesz walczyć czy bedziesz spi.....ał?
@Waldemir50: obrażasz mnie zadając takie pytanie to po pierwsze
a po drugie każdy kto mówi że będzie spi.....ał gówno się zna bo w praktyce każdy facet zostanie cofnięty na granicy z Niemcami, więc jedynie sobie wyobrażam że ktoś może próbować spi.....ać na łódce przez Bałtyk do ameryki łacińskiej
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2025, 21:00
Oooo polityczny szkodnik i spłakana cziłała
Odpisz
28 kwietnia 2025, 21:15
@ptasznik5: O, ptasznik. Jak dobrze że przylazłeś. Bo tak się z paroma jejaczkami zastanawiamy toteż muszę ci zadać pytanie. Jak bedzie wojna to pójdziesz walczyć czy bedziesz spi.....ał?
Odpisz
28 kwietnia 2025, 21:41
@Waldemir50: obrażasz mnie zadając takie pytanie to po pierwsze
a po drugie każdy kto mówi że będzie spi.....ał gówno się zna bo w praktyce każdy facet zostanie cofnięty na granicy z Niemcami, więc jedynie sobie wyobrażam że ktoś może próbować spi.....ać na łódce przez Bałtyk do ameryki łacińskiej
Odpisz
28 kwietnia 2025, 21:43
@ptasznik5: dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie
Odpisz
4 maja 2025, 14:28
@ptasznik5: nie mają tylu więzień
Odpisz
4 maja 2025, 16:04
@ptasznik5:
Odpisz
6 maja 2025, 00:57
@ptasznik5: a co z ludźmi co mają kategorię E?
Odpisz
6 maja 2025, 11:00
@Pablo101: To są wyjątki z definicji
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:55
Żeby własnego brata nienawidzić :/
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:56
@rumcajschr: no nie wiem jak tak można (nie mam brata)
Odpisz
4 maja 2025, 17:49
@rumcajschr: jak można nienienawidzić
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:57
brat brata...
Odpisz