Ciekawe jak wielu ludzi tak myśli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobrze czasem się oderwać
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2025, 08:46
Tacy ludzie tylko psują reputację centrystom
Odpisz
2 maja 2025, 08:54
@rozwalgo: kurła ja tylko uważam że obie strony polityczne popełniają pewne błędy ale i działania sprzyjające państwu i społeczeństwu.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2025, 10:51
@gruby_wieprz: Ja po prostu nie chcę żyć w bańkach i po prostu wybieram sobie co mi się podoba z obu stron, bo obydwie mają w niektórych rzeczach rację. Trzeba tylko umieć do wszystkiego podchodzić krytycznie.
Centryzm to nie "wszyscy są głupi", tylko "wszyscy mają coś mądrego do powiedzenia"
Odpisz
4 maja 2025, 20:28
@rozwalgo: zgadzam się z tobą ale częściowo, nie powinno się tak skrajnie do tego tematu podchodzić. Każdy, nawet niedorozwinięty, potrafi powiedzieć coś mądrego, a i nawet najmądrzejszy będzie pie....ił od rzeczy czasami
Odpisz
4 maja 2025, 21:23
@Darnook5151: Oczywiście, ja tylko użyłem odwrotności "Wszyscy są głupi" dla lepszego przekazu, ale tak, masz rację
Odpisz
6 maja 2025, 23:17
@rozwalgo: Imo nie ma czego psuć.
Odpisz
2 maja 2025, 15:13
Rel, tylko ja myślę, wszyscy inni ludzie to pozbawione uczuć automaty.
Odpisz
4 maja 2025, 20:26
@Tajdeus: Ja mam trochę podobnie, ale bardziej widzę kto jest prawdziwy a kto jest "botem"
Odpisz
4 maja 2025, 16:53
Nie, ja jestem głupi. Po prostu masa ludzi wokół mnie jest jeszcze głupsza
Odpisz
2 maja 2025, 08:40
Foliarze
Odpisz
2 maja 2025, 08:38
To przebywaj wśród mądrzejszych ludzi...
Odpisz