Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Topazowy_Typ

4 maja 2025, 21:41

Zerknąłem tylko

Avatar Annika1

30 kwietnia 2025, 11:34

Gorsze niż multipla

Avatar pvp17

3 maja 2025, 21:42

@Annika1: o co chodzi z tą muliplą auto jak auto

Avatar Annika1

3 maja 2025, 21:51

@pvp17: kijowy design z "kultowymi" schodkami (bo nie wiem jak inaczej nazwać to coś). Ani ładne ani pożyteczne (ponoć upierdliwe w czyszczeniu)
W sumie tyle

Avatar pvp17

3 maja 2025, 23:25

@Annika1: powiem tak auta każde w jakimś stopniu są upierdliwe dosłownie w każdym coś się znajdzie a co do estetyki to zależy od gustu bo mi np się podoba taki wygląd jej

Avatar Ameron

4 maja 2025, 08:51

@Annika1: Ale słyszałem że poza wyglądem to jest całkiem spoko i ludzie którzy mają multiple nie narzekają na nią pod względem działania.

Avatar Annika1

4 maja 2025, 11:55

@Ameron: no właśnie ojciec kumpla miał multiplę. Tak jakoś na początku. Stąd całe moje info o jej kijowości i problemach z czyszczeniem.
Właściciel miał fioła na punkcie błyszczących nawoskowanych aut. Budżet januszowy i wykonanie w ramach "zadań bojowych dla młodego"
Dopuszczam więc możliwość że opinia była stronnicza. Co do designu, to jak z lukrecją- albo kochasz albo nienawidzisz

Avatar Lisedra

Edytowano - 4 maja 2025, 00:03

Zglitchował się samochód w samochód

Avatar Cymbal

3 maja 2025, 22:47

wygląda jak po wypadku

Avatar Elmario1234

3 maja 2025, 22:13

to jest multipla S+ deluxe.

Avatar polishplayer21

29 kwietnia 2025, 14:37

Multipla w postaci sigmy

Avatar Kotel2077

29 kwietnia 2025, 14:45

@polishplayer21: czyli zwyczajna multipla?

Avatar polishplayer21

29 kwietnia 2025, 14:51

@Kotel2077: To akurat, jest kwestia sporna

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Cóż za brak szacunku

Brawo za czujność!

Miło z ich strony, śliczne są

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka