Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ekspres_kolbowy

3 maja 2025, 18:47

W Polsce przedwojennej 1.05. był świętem najwyżej kościelnym, nie państwowym.
Pierwszy raz dniem wolnym od pracy był za okupacji hitlerowskiej, w 1940.
W 1950 natomiast zyskało status święta, po dziś dzień niestety.
Wniosek? 01.05 nie jest świętem polskim.
Koniec.
Niech się j***e pierwszy maja.

Avatar Ekspres_kolbowy

3 maja 2025, 21:39

@Ekspres_kolbowy:
Pozdrowienia dla ameb umysłowych.

Avatar malinowy_kot

3 maja 2025, 22:43

@Ekspres_kolbowy: hmm, zgadzam się z tym wyżej, ale i czuję się pozdrowiona, dziękuję ^^

Avatar Ekspres_kolbowy

4 maja 2025, 02:44

@malinowy_kot: Haha, no weź.
O jest Marek. I on też... A nie, Marek cię nie pozdrawia ;)
https://youtu.be/Chaq9AhJq-Q?feature=shared

Avatar cristofer7

4 maja 2025, 14:51

@Ekspres_kolbowy: czemu niestety
zresztą nikt nie mówi, że Święto Pracy to polskie święto, patrząc na zasięg można by stwierdzić że międzynarodowe
ustanowione jako symbol pamięci strajków robotników w USA, którzy walczyli o lepsze warunki pracy

Avatar Ekspres_kolbowy

4 maja 2025, 16:36

@cristofer7: Dobra. Przedstawię to prościej.
1. maja został narzucony i potwierdzony przez okupantów (najpierw hitlerowskie Niemcy, potem Moskwa).
Fajnie, że dzień wolny od pracy, ale mam silny resentyment.

Avatar cristofer7

Edytowano - 4 maja 2025, 16:46

@Ekspres_kolbowy: trochę tego nie rozumiem - wiem, faszyzm, nazizm, komunizm, same złe rzeczy, ale świat nie jest czarno biały
do podróżowania szlakami kolejowymi wytyczonymi i poraz pierwszy zbudowanymi przez Niemców a potem konserwowanymi i modernizowanymi przez Polaków też masz uraz?
infrastruktura kolejowa, jak i pamięć o robotnikach oraz dbanie o ich warunki pracy, to jak na moje same pozytywne rzeczy

Avatar Ekspres_kolbowy

Edytowano - 4 maja 2025, 19:34

@cristofer7: Mieszasz pojęcia i najwyraźniej się nie do końca rozumiemy. Zdarza się.

Avatar rumcajschr

8 maja 2025, 09:59

@Ekspres_kolbowy: Za Hitlera były niższe podatki, więc niższe podatki są złe. Pozdro!

Avatar Ekspres_kolbowy

8 maja 2025, 20:11

@rumcajschr: O, fan autora "Vademecum ojca" ;)

Avatar rumcajschr

9 maja 2025, 08:38

@Ekspres_kolbowy: Korwin to satanista. Pozdro!

Avatar cristofer7

9 maja 2025, 13:58

@Ekspres_kolbowy: kocham odwracanie kota ogonem

Avatar malinowy_kot

3 maja 2025, 14:35

1 maj to święto komunistyczne

Avatar Figarus

3 maja 2025, 15:39

@malinowy_kot: 1 maj to międzynarodowe Święto pracy. I takowe można obchodzić, a nie jakiegoś Józefa robotnika.

Avatar malinowy_kot

3 maja 2025, 22:42

@Figarus: czyli święto komunistyczne

Avatar rumcajschr

8 maja 2025, 10:00

@malinowy_kot: No i baza

Avatar Niemadrogi

2 maja 2025, 14:27

2 maj? 2 maj TO DO ROBOTY ...JU LENIWY!!!

Avatar Kotel2077

2 maja 2025, 19:20

@Niemadrogi: Już nawet grila 2 maja nie można zrobić 😞

Literalnie 1984

Avatar Niemadrogi

2 maja 2025, 19:25

@Kotel2077: Aaa! Nie dla pana Areczka! Dla szefa to!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Phi!

Trzeba brać osobną torbę

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka