Ja pisząc największe pierdoły i niestworzone historie na maturze z angielskiego (będą zmuszeni dać mi max punktów za poprawna gramatykę i fancy słownictwo)
@Talerz: rel, ja pisałem jakieś historie o olejku, i że Diddy mnie zaprasza na imprezę swoją, a ten olejek mam przynieść na imprezę to mi pokaże jak go używać (dostałem max punktów)
Komentarze
Odśwież1 maja 2025, 22:39
Ja pisząc największe pierdoły i niestworzone historie na maturze z angielskiego (będą zmuszeni dać mi max punktów za poprawna gramatykę i fancy słownictwo)
Odpisz
2 maja 2025, 08:15
@Talerz: Rel. Też tak robiłem na próbnej w grudniu.
Odpisz
3 maja 2025, 14:11
@Barti2024: ja napisałam najbardziej pasywno agresywny rant na korporacje i prawo jaki mogłam wymyślić i mi max punktów dali XD
Odpisz
3 maja 2025, 14:34
@LadyDialga: To Gratulacje!
Odpisz
6 maja 2025, 01:06
@Talerz: rel, ja pisałem jakieś historie o olejku, i że Diddy mnie zaprasza na imprezę swoją, a ten olejek mam przynieść na imprezę to mi pokaże jak go używać (dostałem max punktów)
Odpisz