Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

6 maja 2025, 23:06

Ok zoomer

Avatar Katrina2712

5 maja 2025, 10:11

Gdyby politycy mówili prawdę nikt by ich nie wybrał, a prawdziwie inteligentne i kompetentne osoby nie chcą zajmować się taką niewdzięczną pracą jaką jest rządzenie narodem

Avatar pvp17

4 maja 2025, 19:58

jak dla mnie ja już powiedziałem ale jak dla mnie nie ważne co wybierzecie i tak i tak będzie w kraju do dupy jedyna różnica to będzie inna morda w telewizji częściej będzie wyświetlana i tyle

Avatar Jacek_Placek

2 maja 2025, 19:18

Niewiele bylo ludzi ktorzy prawda stworzyli potezne panstwo

Avatar Maxtich

4 maja 2025, 19:48

@Jacek_Placek: Nic zbudowane na kłamstwie nie jest trwałe. Może dla tego PiS i PO profilaktycznie zmieniają się co parę lat.

Avatar Mariaaa

4 maja 2025, 19:26

Ja też tak myślałam, ale znalazłam kandydata fajnego, jeśli będę mieć prawo głosu zagłosuje na niego

Avatar ultron64

2 maja 2025, 16:51

No, jest jeszcze Braun.

On nie kłamie.
Nie żeby jego idee były aż takie dobre ale przynajmniej nie kłamie.

Avatar Maxtich

2 maja 2025, 16:55

@ultron64: Może wszyscy są popieprzeni tylko on się z tym nie kryje

Avatar ultron64

2 maja 2025, 16:57

@Maxtich: No tak.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2025, 17:10

@ultron64: Wolę Mentzena

Avatar Mariaaa

4 maja 2025, 19:27

@ultron64: on jest najgorszy nie żeby coś

Avatar Mariaaa

4 maja 2025, 19:28

menten Polskę zniszczy, proszę przeczytaj jego program

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2025, 19:47

@Mariaaa: Jakby Polska nie była niszczona przez dwie partię od k...a 20 lat

Avatar Mariaaa

4 maja 2025, 19:50

to nie znaczy że ma być jeszcze trzecia co ją zniszczy gorzej

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2025, 19:53

@Mariaaa: No przykro mi, ale czy to Ci się podoba czy nie system musi być siłą zniszczony, najlepiej rewolucją, bo inaczej w tym kraju nic się nie zmieni

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 maja 2025, 21:58

tak to jest jak się słucha co polityk mówi, a nie patrzy na jego program i co odwala

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2025, 22:09

@FluttershyIsNOTaDoormat: No większość polaków głosuje byleby polityk X nie wygrał, musi się to zmienić

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 maja 2025, 22:21

ale może jednak wybierzmy mniejsze zło, a nie większe, co?

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2025, 22:36

@FluttershyIsNOTaDoormat: Nie. Widzimy w starszych demokracjach jak w USA czy Wielkiej Brytanii do czego prowadzi system dwupartyjny. Nie można ciągle głosować "na mniejsze zło"

Avatar Adix174

Edytowano - 5 maja 2025, 08:47

i mamy wybrać kolesia który boi się odpowiadać na pytania ,dodatkowo nie proponuje nic konkretnego tylko jakieś ogólniki ,jak to mówił jeden jego zwolennik dlaczego go popiera: "no tiktok, edity"

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2025, 13:50

@Adix174: Bo jest gościem spoza partii głównego nurtu które rządzą ponad 20 lat? Wygrana kogoś spoza bandy czworga spowoduje reakcje łańcuchową, która zmieni polską politykę, ale nie lepiej głosować na PiS bo, nie lubię Tuska i na PO bo nie lubię Kaczyńskiego 🤓

Avatar Adix174

5 maja 2025, 14:59

gada ogólnikami i jak to on jest przeciwko ale co dokładnie chce zrobić to nie powie bo mogło by to zrazić część wyborców ,może wykaż się czymś więcej niż on i powiedz coś więcej o tej rzekomej reakcji łańcuchowej ,chce konkretów jak to wpłynie na naszą politykę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka