To samo dotyczy mechaników
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Równi i równiejsi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 11:29
Jako , że od pewnego czasu nie mam osłony na łańcuch dotyczy to też moich nóg
Odpisz
20 maja 2025, 18:10
@Zloty_bambus: też nie mam osłony na łańcuch. Za dużo dajesz smaru
Odpisz
20 maja 2025, 18:46
@JaJestemZWami: też prawda
Odpisz
5 maja 2025, 12:31
tu nie trzeba wyjaśnienia, wystarczy po prostu mieć rower
Odpisz
5 maja 2025, 13:15
@BlackMorbius61: Każdy się kiedyś upierdzielił, dotykając łańcucha, zębatki lub szprych.
Odpisz
5 maja 2025, 14:07
@TrueStoryGuy:
osoba która się nie uj...ła smarem
osoba która się uj...ła smarem
osoba która się nie ukebała smarem (mam pod siodełkiem rękawiczki robocze)
Odpisz
11 maja 2025, 11:20
@BlackMorbius61: wystarczy oblizać
Odpisz
10 maja 2025, 12:15
ja zawsze wtedy to jak nie mam rękawiczek przy sobie jakichkolwiek to zwykle idę z rowerem do najbliższego spożywczaka czy innego typu tego sklepu i proszę o 2 jednorazowe woreczki żeby sobie w nie ręce włożyć i dopiero zakładać łańcuch
Odpisz
5 maja 2025, 14:01
Odpisz
5 maja 2025, 12:31
Wyjaśnienie: jechałem kiedyś rowerem do szkoły i łańcuch mi spadł jak podjeżdżałem na taką kładkę nad drogą krajową i mówie ,,kuuurwa,, no i zakładam ten łańcuch i całe ręce upie....one w tym smarze no i höj i jade z tymi uwalonymi rękoma do szkoły jade dalej, jestem w szkole, trochę ten smar sie zmył i wchodze na lekcje matmy do tej baby mówie że przepraszam za spóźnienie ale łańcuch mi spadł, baba wpisała mi spóźnienie, teraz jak to pisze to wiem że nie było sensu sie spieszyć na lekcje do tej pindy co nie miała jakiegokolwiek większego szacunku do mnie. Jak żyć q..a w tym kraju to nie wiem. Lubie hagi wgl.
Odpisz