Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zloty_bambus

14 maja 2025, 11:29

Jako , że od pewnego czasu nie mam osłony na łańcuch dotyczy to też moich nóg

Avatar JaJestemZWami

20 maja 2025, 18:10

@Zloty_bambus: też nie mam osłony na łańcuch. Za dużo dajesz smaru

Avatar Zloty_bambus

20 maja 2025, 18:46

@JaJestemZWami: też prawda

Avatar BlackMorbius61

5 maja 2025, 12:31

tu nie trzeba wyjaśnienia, wystarczy po prostu mieć rower

Avatar TrueStoryGuy

5 maja 2025, 13:15

@BlackMorbius61: Każdy się kiedyś upierdzielił, dotykając łańcucha, zębatki lub szprych.

Avatar Murarzowa

5 maja 2025, 14:07

@TrueStoryGuy:

osoba która się nie uj...ła smarem

osoba która się uj...ła smarem

osoba która się nie ukebała smarem (mam pod siodełkiem rękawiczki robocze)

Avatar kolkav5

11 maja 2025, 11:20

@BlackMorbius61: wystarczy oblizać

Avatar pvp17

10 maja 2025, 12:15

ja zawsze wtedy to jak nie mam rękawiczek przy sobie jakichkolwiek to zwykle idę z rowerem do najbliższego spożywczaka czy innego typu tego sklepu i proszę o 2 jednorazowe woreczki żeby sobie w nie ręce włożyć i dopiero zakładać łańcuch

Avatar NLefu

5 maja 2025, 14:01

Avatar DRAGON_POLSKA

5 maja 2025, 12:31

Wyjaśnienie: jechałem kiedyś rowerem do szkoły i łańcuch mi spadł jak podjeżdżałem na taką kładkę nad drogą krajową i mówie ,,kuuurwa,, no i zakładam ten łańcuch i całe ręce upie....one w tym smarze no i höj i jade z tymi uwalonymi rękoma do szkoły jade dalej, jestem w szkole, trochę ten smar sie zmył i wchodze na lekcje matmy do tej baby mówie że przepraszam za spóźnienie ale łańcuch mi spadł, baba wpisała mi spóźnienie, teraz jak to pisze to wiem że nie było sensu sie spieszyć na lekcje do tej pindy co nie miała jakiegokolwiek większego szacunku do mnie. Jak żyć q..a w tym kraju to nie wiem. Lubie hagi wgl.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tymi się chodzi

Równi i równiejsi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka