Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 maja 2025, 20:26
Przecież to logiczne, Skype był najczęściej używanym tego typu programem, wykupili konkurencję a potem ją zamknęli
Z discordem nie dadzą rady
Odpisz
7 maja 2025, 15:50
@Towarzysz777: ale po 14 latach od wykupienia? dosłownie usunęli go bo go zepsuli i byli zbyt leniwi żeby naprawić
Odpisz
7 maja 2025, 20:23
@Xol1mn3c_: Sukcesywnie go psuli żeby ludzie przechodzili na teamsy, a trwało to 14 lat bo firmy jeszcze korzystały ze Skype. Z pewnością mieli w planach przede wszystkim pozbyć się konkurencji, a czy by przeszli na Skype czy Teams wszystko jedno, więc w końcu zamknęli i na dobre im wyszło
Odpisz
8 maja 2025, 00:33
@Towarzysz777: nie wydaje mi się żeby go intencjonalnie psuli od początku. Teams miałbyć początkowo programem dla firm, więc programy nie wchodziły by sobie w drogę. Potem dopiero ktoś stwierdził że należy rozbudować teamsa o kolejne funkcje, a jak osiągnie dojrzałość to likwidujemy skype.
Odpisz
9 maja 2025, 09:34
@Towarzysz777: większość u tak przeszła na discorda
Odpisz
9 maja 2025, 09:32
I support to:
Ja- mam problem z Skype dzieje się to, to i to.
Pomoc techniczna - niemożliwe bo takie błędy u nas nie występują
Odpisz
7 maja 2025, 20:18
ja do tej pory używałam skype, żeby z rodziną pogadać (mieszkają za granicą)
Odpisz
7 maja 2025, 13:20
Amerykańskie MO niszczenia konkurencji. Nie wiem co was dziwi. W 90tych tak rozwalano polski (I nie tylko) przemysł - wykupując i niszcząc firmy o jakiejkolwiek wartości na rynku
Odpisz
7 maja 2025, 15:49
@Annika1: ale to nie konkurencja tylko nie chciało im się naprawiać xDD
Odpisz
7 maja 2025, 19:08
@Xol1mn3c_: Skype było konkurencją dla planowanego teamsa.
Ale najwyraźniej nie dało rady trochę przy nim pogmerać żeby dostosować do reszty produktów MS
Albo stwierdzili że trzymanie skitranego Skype poprawia wizerunek teamsa a u niewtajemniczonych tworzy iluzję wyboru
Odpisz
7 maja 2025, 00:28
W sumie szkoda mi Skypa kiedyś nawet sporo go używałem
Odpisz
6 maja 2025, 19:46
I tak wszyscy już używają discorda
Odpisz
6 maja 2025, 19:48
@Agent_J: oraz messengera dla bardziej oficjalnych rzeczy
Odpisz
6 maja 2025, 21:03
@Ignisus: Częściej w kanałach oficjalności spotykałem się z Meetem Google'a niż Messengerem
Odpisz
6 maja 2025, 20:28
Nigdy w życiu nie korzystałem z Teams
Odpisz
6 maja 2025, 20:25
Kiedyś był popularny podobno
Odpisz
6 maja 2025, 20:11
Po dziś dzień jak słyszę dźwięk powiadomienia z teamsów to się stresuję
Odpisz
6 maja 2025, 19:52
Teams kojarzę tylko z nauki zdalnej. A i tak był do bani
Odpisz
6 maja 2025, 20:03
@Oliwier256: Też, taki gorszy discord
Odpisz
6 maja 2025, 19:59
Choć od lat nie korzystałem ze Skype'a to wciąż mam w głowie dźwięk powiadomienia o nowej wiadomości.
Odpisz
6 maja 2025, 19:46
Spokojnie
Teamsa też zastąpią
Odpisz
6 maja 2025, 19:45
J...ć Teams
Odpisz