Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2019, 23:14

Nikt z nich nie jest rasistą, lecz są idiotami

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2017, 18:48

Jesyem dumny z bycia normalnym

Avatar bezsens

21 sierpnia 2014, 17:37

Logika społeczeństwa: "Jestem dumny z bycia czarnym."-"To wspaniale, potrzebujemy więcej takich ludzi." "Jestem dumny z bycia białym."-"Zamknij się ty rasisto!" -_-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar TimeOfMy

27 sierpnia 2014, 19:44

@Mrs_Carro: A jak skoczysz z parapetu to Pączek Kaput!

Avatar Mrs_Carro

27 sierpnia 2014, 20:37

@TimeOfMy: Prędzej mi Putin wyśle pomoc humanitarną na chatę

Avatar Mrs_Carro

Edytowano - 27 sierpnia 2014, 20:11

Takie tró :(

Avatar jacek1s

24 sierpnia 2014, 14:07

Jestem dumny z bycia albinosem ;v

Avatar pmb1998

24 sierpnia 2014, 14:43

@jacek1s: To kanapka może być albinosem?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 15:22

@pmb1998: Jasny chleb :>

Avatar MInecraftViperPL

25 sierpnia 2014, 00:45

@jacek1s: Co za czasy nastały na jeja że inni podszywają się pod innych

Avatar Ahakochamlol

25 sierpnia 2014, 00:30

TO JEST RASISTOWSKIE!!!

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 15:22

JA pie**ole, jak mnie ta mentalność społeczeństwa wku*wia, co z tego że jestem biały, miałem jakiś wybór na to? I co mam się teraz pociąć i nasrać sobie do ryja?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Kubek262

24 sierpnia 2014, 19:26

@DeadExtreme: Mnie bardzo kręcą takie rzeczy :>

Avatar DeadExtreme

24 sierpnia 2014, 19:46

@Kubek262: ja nie oceniam. mnie nie interesuje czy cię to kręci.

Avatar Ravios

24 sierpnia 2014, 15:11

Je**ć czarnych! xD

Avatar TheBDQJP

14 lipca 2018, 22:38

@Ravios: Je**ć Czarnych xDDD!!!

Avatar Ravios

18 lipca 2018, 16:52

@TheBDQJP: xdddd

Avatar Drag_on

13 grudnia 2021, 21:52

@Ravios: Je**ć czarnych!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Znak czasów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka