Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2019, 23:14
Nikt z nich nie jest rasistą, lecz są idiotami
Odpisz
7 grudnia 2017, 18:48
Jesyem dumny z bycia normalnym
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:37
Logika społeczeństwa: "Jestem dumny z bycia czarnym."-"To wspaniale, potrzebujemy więcej takich ludzi." "Jestem dumny z bycia białym."-"Zamknij się ty rasisto!" -_-
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:40
@bezsens: Negujesz to ty homofobie?! Założe się, że potajemnie modlisz się do Hitlera :D
Odpisz
22 sierpnia 2014, 00:11
Modlę się do Hitlera! I jestem z tego dumny!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:28
@TimeOfMy: ... Powiedział idiota
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:07
@TimeOfMy: kazdy ma prawo do swojego zdania
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:58
@Mrs_Carro: Nie denerwuj się tak, pulpeciku. <3
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:11
@TimeOfMy: Jestem pączkiem, kiedy wy się nauczycie?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:15
@Mrs_Carro: Słodziutko <3
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:37
@TimeOfMy: Ja jestem tym specjalnym pączkiem, od którego dostaniesz cukrzycy i próchnicy. Nadal słodziutko?
Yup, exactly. Donuts are always sweet.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:38
@Mrs_Carro: nadal słodziutki <3
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:46
@TimeOfMy: Właśnie to powiedziałam .-.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:49
@Mrs_Carro: A ja potwierdziłem <3
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:51
@TimeOfMy: Aha (koniec rozmowy)
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:54
@Mrs_Carro: <3
Odpisz
25 sierpnia 2014, 22:04
@TimeOfMy: Odczep się ode mnie kucyku D:
Odpisz
27 sierpnia 2014, 18:27
@Mrs_Carro: Nie. <3
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:33
@TimeOfMy: Ide się pociąć mydłem w płynie ;------;
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:38
@Mrs_Carro: I skocz z krawężnika. <3
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:41
@TimeOfMy: Złamie pewnie rękę w kolanie.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:44
@Mrs_Carro: A jak skoczysz z parapetu to Pączek Kaput!
Odpisz
27 sierpnia 2014, 20:37
@TimeOfMy: Prędzej mi Putin wyśle pomoc humanitarną na chatę
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2014, 20:11
Takie tró :(
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:07
Jestem dumny z bycia albinosem ;v
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:43
@jacek1s: To kanapka może być albinosem?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:22
@pmb1998: Jasny chleb :>
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:45
@jacek1s: Co za czasy nastały na jeja że inni podszywają się pod innych
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:30
TO JEST RASISTOWSKIE!!!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:22
JA pie**ole, jak mnie ta mentalność społeczeństwa wku*wia, co z tego że jestem biały, miałem jakiś wybór na to? I co mam się teraz pociąć i nasrać sobie do ryja?!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:59
a umiesz sobie nasrać do ryja? chętnie bym to zobaczyła
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:16
@Daughter_of_the_Moon: kręcą cię takie rzeczy ?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:40
@DeadExtreme: Może nie kręcą, ale byłoby to ciekawe
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:56
@Daughter_of_the_Moon: sory ,że pytam ale co ciekawego jest jak ktoś próbuje "nasrać sobie do ryja".
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:00
@DeadExtreme: oglądanie czyichś daremnych prób jest po prostu zabawne
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:58
@Daughter_of_the_Moon: OK... ja nie wnikam już.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:26
@DeadExtreme: Mnie bardzo kręcą takie rzeczy :>
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:46
@Kubek262: ja nie oceniam. mnie nie interesuje czy cię to kręci.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:11
Je**ć czarnych! xD
Odpisz
14 lipca 2018, 22:38
@Ravios: Je**ć Czarnych xDDD!!!
Odpisz
18 lipca 2018, 16:52
@TheBDQJP: xdddd
Odpisz
13 grudnia 2021, 21:52
@Ravios: Je**ć czarnych!
Odpisz