Przecież nie odpuszczę takiej sztuki!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ziarenko traumy wyrosło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2014, 12:13
Jeśli w dziewczynie widzi tylko "dupeczke" to niech jednak wraca do martwych :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:24
@jacek1s: Co ty wiesz o miłości. XD
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:26
@Zohan666: Napewno nie samą dupeczke ;P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:32
@Zohan666: A ty co wiesz o miłości ?
Jacek ma rację nie tylko "dupeczka " się liczy w dziewczynie
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:37
@jacek1s: powiedział ktoś kto był znany ze zboczonych obrazków ;--;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:41
@pieseu: Jacek jest znany ze zboczonych obrazków? Chyba raczej Bodex ;_;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:41
@pieseu: BYŁEM... Nie jestem :P Już takich nie wrzucam... A jak wrzucam to raz na ruski rok ;|
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:42
@Kubox123456: Stare czasy 2012-13 ;P Od 13 krzyż wlecze Bodzio ^^
Odpisz
24 sierpnia 2014, 13:01
@jacek1s: Pamiętam twoje obrazki <3
Odpisz
24 sierpnia 2014, 13:05
@Kubox123456: A właściwie komiksy xDD Pierwsze obrazki jakie wrzucałem były cycate ;P
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2014, 15:42
@jacek1s: Chciałem coś napisać, ale wszedłem na twój profil, więc napiszę tylko tyle, że świetnej muzyki słuchasz :P Większość z tego znam, a Hollywood Undead i Three Days Grace odkryłem ze trzy dni temu :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:48
@TheFrog: Spoko ;D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 15:54
@TheFrog: A ja znam więcej jak połowę z jego listy i jeszcze swoich kilka ;p
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:58
@skate07071: Ja też niepodaje wszystkich bo nie chce mi sie dodawać tych których niedodałem i to jeszcze w kolejności alfabetycznej xd
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:33
@jacek1s: Dokładnie ;p
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:02
@jacek1s: Tak się tylko mówi...
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:05
@Roger909: Powinno się mówić kobietę, dziewczynę albo po imieniu a nie "dupeczkę"... To tak samo jakby dziewczyna na ciebie mówiła chu... Reszte sam se dopowiedz :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:08
...To raptem odżywasz !
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2014, 12:13
@Flawless: około 1% ludzi budzi się w trumnie. Po odkopaniu widać podrapane wieka trumien. Człowiek się budzi, panikuje i wydrapuje paznokcie do krwi.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:27
@TheNaturat: Odkopują po to by?...
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:44
@TheNaturat: Niech każdemu telefon do trumny wsadzą na wszelki wypadek jakby wrócił, by mógł zadzwonić XD Podobny pomysł był w jednym odcinku Świata Według Kiepskich :P
Odpisz
24 sierpnia 2014, 13:41
@TheNaturat: i dlatego chcę, żeby po śmierci mnie spalili :D
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:27
@jacek1s: Dołączam się do pytania ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:12
@jacek1s: wydaje mi się, że odkopują aby zrobić sekcje zwłok. Tak robili przy niewyjaśnionych sprawach. Może złodzieje tez odkopują.
Odpisz