Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 12:02

Ja często to robię, rano jest tylko gorący ;_;

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 12:05

Ja mojego telefonu używam jak budzika ;-; Tylko żeby zobaczyc która godzina... Może ewentualnie do posłuchania muzyki ;v A jedyną osobą która do mnie dzwoni jest Plus xD

Avatar asdfghjk

23 sierpnia 2014, 12:24

@jacek1s: Uuuuuu.... Nie masz życia.

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 12:30

@asdfghjk: Nie mam bo zbędny mi jest telefon? ;P

Avatar asdfghjk

23 sierpnia 2014, 12:51

@jacek1s: Bardziej chodzi o to, że kiedy piszesz, że nikt do ciebie nie dzwoni, to brzmisz jak forever alone.

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 12:55

@asdfghjk: Nikt nie dzwoni bo nie mają po co dzwonić a że ja nie dzwonię to numery mi nie potrzebne :P Swojego też nie znam ;-;

Avatar asdfghjk

23 sierpnia 2014, 13:02

@jacek1s: Nie dzwonią, żeby się umówić, albo w sprawie jakiś projektów?

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 13:06

@asdfghjk: Do domu przychodzą ;P

Avatar asdfghjk

23 sierpnia 2014, 13:13

@jacek1s: A jeżeli chcą ciebie zapytać o coś w sprawie jakiegoś ważnego projektu, a jest jakiś dłuższy weekend?

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 13:14

@asdfghjk: To jest FB ;P

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 19:46

@jacek1s: Myślałem, że tylko ja tak robię :|

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 13:11

@jacek1s: kanapki nie mają rąk ;)

Avatar jacek1s

25 sierpnia 2014, 13:11

Gówno prawda.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 13:17

@jacek1s: nie masz rąk a ja od dwóch lat ładuję telefon pod poduszką i nic się nie dzieje >:D

Avatar jacek1s

25 sierpnia 2014, 13:20

To że nic się nie dzeje, nie znaczy że nic się nie stanie.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 13:29

@jacek1s: a co ma misię stać?!?

Avatar jacek1s

25 sierpnia 2014, 13:30

To co na obrazku powyzej...

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 13:37

@jacek1s: rozejm! nic takiego nie będzie bo to FAKE! ale przyznam że jesteś smaczny

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 19:40

dlaczego?

Avatar Mewtwo1

23 sierpnia 2014, 17:44

Mi jakos nigdy takie cos się nie zdarzyło.

Avatar Shauni

23 sierpnia 2014, 12:24

Bo tak strasznie trudno położyć ten telefon obok poduszki albo na podłodze...

Avatar coloman

23 sierpnia 2014, 13:32

@Shauni: albo na jakiejś półce jak jest obok

Avatar SweetieBelle

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 13:29

Wow, to ja lepiej podziękuje rodzicom że uratowali moją poduszkę...I telefon

Avatar kubixusyt

23 sierpnia 2014, 12:13

Czemu myślałem ze to spalone to kupa ?

Avatar terazjest2014

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 12:25

@kubixusyt: Myślałeś tak, bo ja też tak myślałam :)

Avatar kubixusyt

23 sierpnia 2014, 13:07

@terazjest2014: a więc mamy dowody że nasze mózgi myślą Jej

Avatar MruczekV

23 sierpnia 2014, 12:59

Mój staroć zaczyna parzyć podczas zwykłej rozmowy na skype :D

Avatar miki864

23 sierpnia 2014, 12:17

Ło boże, musze przestać ładować pod poduszką :o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Rel

Pilne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka