Nie ładuj telefonu pod poduszką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Rel
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2014, 12:02
Ja często to robię, rano jest tylko gorący ;_;
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:05
Ja mojego telefonu używam jak budzika ;-; Tylko żeby zobaczyc która godzina... Może ewentualnie do posłuchania muzyki ;v A jedyną osobą która do mnie dzwoni jest Plus xD
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:24
@jacek1s: Uuuuuu.... Nie masz życia.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:30
@asdfghjk: Nie mam bo zbędny mi jest telefon? ;P
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:51
@jacek1s: Bardziej chodzi o to, że kiedy piszesz, że nikt do ciebie nie dzwoni, to brzmisz jak forever alone.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:55
@asdfghjk: Nikt nie dzwoni bo nie mają po co dzwonić a że ja nie dzwonię to numery mi nie potrzebne :P Swojego też nie znam ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:02
@jacek1s: Nie dzwonią, żeby się umówić, albo w sprawie jakiś projektów?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:06
@asdfghjk: Do domu przychodzą ;P
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:13
@jacek1s: A jeżeli chcą ciebie zapytać o coś w sprawie jakiegoś ważnego projektu, a jest jakiś dłuższy weekend?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:14
@asdfghjk: To jest FB ;P
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:46
@jacek1s: Myślałem, że tylko ja tak robię :|
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:11
@jacek1s: kanapki nie mają rąk ;)
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:11
Gówno prawda.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:17
@jacek1s: nie masz rąk a ja od dwóch lat ładuję telefon pod poduszką i nic się nie dzieje >:D
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:20
To że nic się nie dzeje, nie znaczy że nic się nie stanie.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:29
@jacek1s: a co ma misię stać?!?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:30
To co na obrazku powyzej...
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:37
@jacek1s: rozejm! nic takiego nie będzie bo to FAKE! ale przyznam że jesteś smaczny
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:40
dlaczego?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 17:44
Mi jakos nigdy takie cos się nie zdarzyło.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:24
Bo tak strasznie trudno położyć ten telefon obok poduszki albo na podłodze...
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:32
@Shauni: albo na jakiejś półce jak jest obok
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 13:29
Wow, to ja lepiej podziękuje rodzicom że uratowali moją poduszkę...I telefon
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:13
Czemu myślałem ze to spalone to kupa ?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 12:25
@kubixusyt: Myślałeś tak, bo ja też tak myślałam :)
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:07
@terazjest2014: a więc mamy dowody że nasze mózgi myślą Jej
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:59
Mój staroć zaczyna parzyć podczas zwykłej rozmowy na skype :D
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:17
Ło boże, musze przestać ładować pod poduszką :o
Odpisz