Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

23 sierpnia 2014, 14:20

Grafika to jest jedna z tych rzeczy, która w żadnej grze nie powinna być zmieniana. Dlaczego? Dlatego, że grafika ma pasować do modeli. Jeżeli ją zmienić, wiele rzeczy wygląda zupełnie nienaturalnie. Wystarczy zobaczyć różnicę gry Fable i Fable: Anniversary. Niby lepsza grafika w drugim przypadku, ale wszystko wygląda brzydko. Gothic jest jedną z gier, w której grafika pasuje wręcz idealnie do całej reszty. Nawet jakby dzisiaj wypuścili kolejną część Gothica w stylu pierwszej, lub drugiej części, to od razu bym kupił.

Avatar Mangle_the_FOX

16 czerwca 2016, 19:13

@darcus: kto by tego nie zrobił

Avatar Mangle_the_FOX

16 czerwca 2016, 19:12

Gothic Xadars 1 część szukamy go 2 część jesteśmy u niego 3 część szukamy go ? ALE gra I tak ZA**BISTA

Avatar Mnich1

23 sierpnia 2014, 18:32

Moim zdaniem powinny odnowić gothicki 1-2 na nowsze jak np było w gothic 3 przez co przechodzenie jej po raz 10 jak w moim przypadku by miało więcej sensu bo byś zwiedzał jakby nowe lokację. I tak, jak w gothicu 3 znaleźli się hejterzy to że gra ma zje**ną optymalizacje nie czyni z niej złej gry. Tylko troszkę głupawą.

Avatar KarolinaLewaAddams

6 sierpnia 2015, 19:44

@Mnich1: Pamiętam jak odnowili genialne Fable. Nic gorszego nie mogli wymyśleć

Avatar Mnich1

7 sierpnia 2015, 15:58

@KarolinaLewaAddams: Grałem w Fable ale nie wiem czy odnowione czy nie, więc trudno mi się odnieść.

Avatar KarolinaLewaAddams

7 sierpnia 2015, 21:24

@Mnich1: "Odnowiony" jest z roku 2013 jest bardzo plastikowy.

Avatar romanow

22 czerwca 2015, 06:29

mnie się tam wszystkie części podobały nie licząc arkadii

Avatar szymek22

26 lutego 2015, 14:13

Gothic to super saga część pierwsza była epicka oraz druga i noc kruka ale trzecia część gry nie jest tak mroczna i klimatyczna jak jedynka i dwójka polecam grę nawet na jej czasy

Avatar kubagobg

4 września 2014, 18:29

tak jak z pokemonami (;

Avatar MineTatsi

4 lutego 2015, 15:26

@kubagobg: Dokładnie :D
Ale jednak grafikę już zmienili :/

Avatar kubagobg

5 lutego 2015, 19:55

@MineTatsi: hehe te 3D w pokach to czasem strasznie zrąbane

Avatar Alduin

24 sierpnia 2014, 13:30

Seria gothic skończyła się na nocy Kruka później to jest już trochę kicz. :(

Avatar pysiowatosc

24 sierpnia 2014, 01:43

no ba ze nie :)

Avatar bylejakbylegdzie

22 sierpnia 2014, 12:32

gothic to ma nawet dobrą grafikę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar jacek1s

23 sierpnia 2014, 11:08

@bylejakbylegdzie: Grafika Gothica jest ponadczasowa ;P

Avatar Slavvek

23 sierpnia 2014, 15:01

@jacek1s: nie kumacie jednej rzeczy...
To tak jakbyście wszyscy oglądali jeden film w kółko...

Avatar dawid888

23 sierpnia 2014, 12:14

Ziemia w tej części Gothic'a jest takie samo jak w M2.
Identyczna.

Avatar LSD2000

22 sierpnia 2014, 13:41

Tak jak GTA San Andreas, 5 to już nie to samo

Avatar Piecours

23 sierpnia 2014, 11:06

@LSD2000: Gta 5 jest nowsze od San Andreas o 10 lat... Nie powinno sie porównywać takich starych gier do Gta 5, choć Gta SA jest nadal naprawde dobre dobre :)

Avatar zatoka

23 sierpnia 2014, 11:31

@LSD2000: Tak, najlepsza część Sa Nandreas to sa nandreas waj sity

Avatar Slavvek

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 10:55

Nagrałem się w to tyle razy że na samą nazwę "Gothic" albo na jakieś "Ekstra mody" to już mi się rzygać chce.
To jest antyk, powinniśmy o tym zapomnieć.
Było, teraz nie ma - są lepsze.

A ci co tak lubią tego Ghotica 1 to mają tostery a nie kompy, tak tym jarają bo nic innego im nie pójdzie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 13:58

Odjąłbym fabułę.

Avatar AdiXiks

24 sierpnia 2014, 20:26

@Slavvek: Niektórzy po prostu nie grają w nowe gówna zwane Call Of Duty robione tylko dla hajsu. Gothic to coś ponad czasowego. Ktoś zawsze będzie go kochał.

Avatar borixon

23 sierpnia 2014, 11:05

lepsza niż w Simsach...

Avatar Mozgowiec

23 sierpnia 2014, 10:07

CS 1.6 jeszcze :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mozgowiec

23 sierpnia 2014, 20:43

@Mozgowiec: Ludzie, co z wami się dzieje :/ ???

Avatar ninja618

23 sierpnia 2014, 21:48

@Mozgowiec: A to przepraszam nieuważnie przeczytałem najwyraźniej.

Avatar zawodnik22

23 sierpnia 2014, 10:43

Nie trzeba mieć jakiejś MEGA GRAFIKI żeby cieszyć się z gry. Najważniejsza jest ta radość, i ta gra, nie grafika.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Północne Węgry

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka