memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 maja 2025, 20:45
Nie wiem, ja jem najpierw nadzienie, potem ten środek a na końcu skórkę
Odpisz
12 maja 2025, 09:44
Wygląda jak kiszona kapusta. Ale bym se teraz zjadła kiszoną kapustę.
10 maja 2025, 23:37
quaso
10 maja 2025, 22:32
Tez tak robię. A później zjadam to wszystko dookoła czekolady i na koniec czekolada
10 maja 2025, 22:10
Najlepsze zostawiam na koniec
10 maja 2025, 20:21
Ja też to robię, super uczucie.
10 maja 2025, 19:11
Szczerze mówiąc to ja tak jem ale tylko takie z czekoladą
10 maja 2025, 19:06
Tacy ludzie mają definitywnie za dużo czasu.
8 maja 2025, 23:33
Gdy zdałem sobie sprawę z tego że to nie jest izolacja to już mi smak przeszedł
8 maja 2025, 15:47
8 maja 2025, 15:32
Muszę tak zrobić
8 maja 2025, 15:01
miejmy nadzieję że tak
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 maja 2025, 20:45
Nie wiem, ja jem najpierw nadzienie, potem ten środek a na końcu skórkę
Odpisz
12 maja 2025, 09:44
Wygląda jak kiszona kapusta.
Ale bym se teraz zjadła kiszoną kapustę.
Odpisz
10 maja 2025, 23:37
quaso
Odpisz
10 maja 2025, 22:32
Tez tak robię. A później zjadam to wszystko dookoła czekolady i na koniec czekolada
Odpisz
10 maja 2025, 22:10
Najlepsze zostawiam na koniec
Odpisz
10 maja 2025, 20:21
Ja też to robię, super uczucie.
Odpisz
10 maja 2025, 19:11
Szczerze mówiąc to ja tak jem ale tylko takie z czekoladą
Odpisz
10 maja 2025, 19:06
Tacy ludzie mają definitywnie za dużo czasu.
Odpisz
8 maja 2025, 23:33
Gdy zdałem sobie sprawę z tego że to nie jest izolacja to już mi smak przeszedł
Odpisz
8 maja 2025, 15:47
Odpisz
8 maja 2025, 15:32
Muszę tak zrobić
Odpisz
8 maja 2025, 15:01
miejmy nadzieję że tak
Odpisz