wcale bym się nie zdziwił jak by te złodzieje tak zrobili mi kiedyś przy rozliczeniu się przyczepili o zadłużenie 10 groszy więc wcale bym się nie zdziwił, jak sami mają dać kasę czy coś zrobić to na ostatnią chwile ale jak masz ty im dać to ma być na wczoraj bo kara albo sąd
Komentarze
Odśwież19 maja 2025, 20:00
Nic im nie płać. Niech się lepiej za robotę wezmą.
Odpisz
14 maja 2025, 16:47
wcale bym się nie zdziwił jak by te złodzieje tak zrobili mi kiedyś przy rozliczeniu się przyczepili o zadłużenie 10 groszy więc wcale bym się nie zdziwił, jak sami mają dać kasę czy coś zrobić to na ostatnią chwile ale jak masz ty im dać to ma być na wczoraj bo kara albo sąd
Odpisz
14 maja 2025, 14:42
Ciekawe czy sad najwyższy się tym zajął
Odpisz
13 maja 2025, 08:42
Najgorsze że ciężko powiedzieć czy US czy jakiś scam. Bo urząd nie dość że jest zdolny, to jeszcze przeprowadzał takie akcje
Odpisz
12 maja 2025, 19:25
Ciekawe, czy zapłacił
Odpisz
12 maja 2025, 19:12
to spam nie płać
Odpisz
12 maja 2025, 19:14
@jbartosik: To Urzad Skarbowy nie płać
https://www.youtube.com/watch?v=VPLioPWva14
Odpisz