Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Trzykrotny T
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2025, 17:22
Dobrze że nie wali głową w sufit
Odpisz
13 maja 2025, 19:28
Wszyscy tak chwalą Andrzeja że wyróżnia się wzrostem a nikt nie pochwali Madzi że jest tam jedyną kobietą 😭😭😭
Odpisz
13 maja 2025, 19:32
@Waldemir50: ja patrzący na Senyszyn i zastanawiający się jakiej jest w takim razie płci
Odpisz
13 maja 2025, 19:32
@PanPiernik: czy Imperator Wszechświata to płeć?
Odpisz
13 maja 2025, 19:33
@PanPiernik: ona sie nie liczy. Jest tam dla żartu a nie jako poważny kandydat
Odpisz
13 maja 2025, 20:00
@Waldemir50: Stary przecież wszyscy kandydaci oprócz Traskowskirgo, Nawrockiego i ewentualnie Mentzena są tam żeby promować swoje poglądy/partię. Biejat też.
Odpisz
13 maja 2025, 20:19
@KrulArenki: ta ale Magda sie przynajmniej stara być poważna a Szynszyla robi tylko śmieszki. Jej jest bliżej do Stanowskiego niż Rafała i Sławka
Odpisz
13 maja 2025, 20:23
@Waldemir50: co to zmienia? Jest kandydatem jak każdy inny
Odpisz
13 maja 2025, 20:25
@KrulArenki: tą logiką zaraz zaczniesz na równi traktować też tego ruska bo przecież i on ma papier na kandydactwo
Odpisz
13 maja 2025, 20:27
@Waldemir50: no ma, to co może Braun nie jest europosłem bo go nie lubisz? Sorry, ale rzeczywistość to nie to, co ty chciałbyś żeby było
Odpisz
13 maja 2025, 20:30
@KrulArenki: formalnie Braun jest europosłem a i tak go dręczą i chcą mu immunitet zabierać. Maciak formalnie jest kandydatem ale trzeba wprost mówić że jest on gorszy a nie stawiać na równi z Magdą i Sławomirem bo oni się naprawdę starają w tej kampanii a rusek tylko pie....i o wspaniałym putinie, szynszyla i stanowski są tam dla jaj, a woch i ten drugi są po to żeby niepotrzebnie wydłużać czas debaty żeby ludzie się nie wysypiali tylko patrzyli na nich do północny zamaist normalnych kandydatów słuchać
Odpisz
13 maja 2025, 20:31
@Waldemir50: spoko spoko, nie znaczy że nie są kandydatami
Odpisz
13 maja 2025, 20:24
To samo mogłoby być z Mentzenem
Odpisz
13 maja 2025, 19:01
To... prawda
Szczerze mówiąc strach na niego nie głosować bo jak ci taki przyjdzie do domu to kamienia na kamieniu nie będzie 🗣
Odpisz