Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2025, 17:22
Dobrze że nie wali głową w sufit
Odpisz
13 maja 2025, 19:28
Wszyscy tak chwalą Andrzeja że wyróżnia się wzrostem a nikt nie pochwali Madzi że jest tam jedyną kobietą 😭😭😭
Odpisz
13 maja 2025, 19:32
@Waldemir50: ja patrzący na Senyszyn i zastanawiający się jakiej jest w takim razie płci
Odpisz
13 maja 2025, 19:32
@PanPiernik: czy Imperator Wszechświata to płeć?
Odpisz
13 maja 2025, 19:33
@PanPiernik: ona sie nie liczy. Jest tam dla żartu a nie jako poważny kandydat
Odpisz
13 maja 2025, 20:00
@Waldemir50: Stary przecież wszyscy kandydaci oprócz Traskowskirgo, Nawrockiego i ewentualnie Mentzena są tam żeby promować swoje poglądy/partię. Biejat też.
Odpisz
13 maja 2025, 20:19
@KrulArenki: ta ale Magda sie przynajmniej stara być poważna a Szynszyla robi tylko śmieszki. Jej jest bliżej do Stanowskiego niż Rafała i Sławka
Odpisz
13 maja 2025, 20:23
@Waldemir50: co to zmienia? Jest kandydatem jak każdy inny
Odpisz
13 maja 2025, 20:25
@KrulArenki: tą logiką zaraz zaczniesz na równi traktować też tego ruska bo przecież i on ma papier na kandydactwo
Odpisz
13 maja 2025, 20:27
@Waldemir50: no ma, to co może Braun nie jest europosłem bo go nie lubisz? Sorry, ale rzeczywistość to nie to, co ty chciałbyś żeby było
Odpisz
13 maja 2025, 20:30
@KrulArenki: formalnie Braun jest europosłem a i tak go dręczą i chcą mu immunitet zabierać. Maciak formalnie jest kandydatem ale trzeba wprost mówić że jest on gorszy a nie stawiać na równi z Magdą i Sławomirem bo oni się naprawdę starają w tej kampanii a rusek tylko pie....i o wspaniałym putinie, szynszyla i stanowski są tam dla jaj, a woch i ten drugi są po to żeby niepotrzebnie wydłużać czas debaty żeby ludzie się nie wysypiali tylko patrzyli na nich do północny zamaist normalnych kandydatów słuchać
Odpisz
13 maja 2025, 20:31
@Waldemir50: spoko spoko, nie znaczy że nie są kandydatami
Odpisz
13 maja 2025, 20:24
To samo mogłoby być z Mentzenem
Odpisz
13 maja 2025, 19:01
To... prawda
Szczerze mówiąc strach na niego nie głosować bo jak ci taki przyjdzie do domu to kamienia na kamieniu nie będzie 🗣
Odpisz