Potrąciłem samochodem psa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 23:38
Dobrze że ktoś ponumerował okienka bo bym się nie połapał
Odpisz
12 grudnia 2011, 06:22
dam 3/5, bo rysunek fajny. ale nie wiem czy to o psa czy właściciela chodzi, że tak wygląda
Odpisz
12 grudnia 2011, 06:56
@Baca_online: O psa.
Odpisz
12 grudnia 2011, 15:35
@Baca_online: zawsze mówiłeś po góralsku to dlaczego teraz powiedziałeś normarlnie???
Odpisz
12 grudnia 2011, 16:17
@madika53: To je nienormalnie, po górolsku je normalnie. :-)
Odpisz
12 grudnia 2011, 19:41
@madika53: bo cosem gwara polega na wymowie, czego się nie da zapisoć, a cosem mi się nie chce
Odpisz
13 grudnia 2011, 07:39
@madika53: Po za tym on nawet chyba nie jest bacą i chyba nie zna gwary tylko tak dla jej pisze.
Odpisz
14 grudnia 2011, 22:11
@madika53: wskaż mi no, panocku, jedno słowo, które mógłbym tam napisoć po naszemu.
Odpisz
17 grudnia 2011, 13:17
@madika53: Widziałem wiele komentarzy baca onlina i nie mówił po góralsku. No i co? Daj 100 €.
Odpisz
15 grudnia 2012, 07:54
@Baca_online: czemu wszyscy tak ci dokuczają?
że piszesz 1/5?
że coś zrobisz?
Odpisz
15 grudnia 2012, 10:34
a bo kiedyś gwarą pisałem (komentarz niżej, o), to raz. dwa, że moje opinie często odbiegają od "normy". mnie norma ogranicza. trzy, że jestem dziwny i się tego nie wstydzę
Odpisz
15 grudnia 2012, 10:52
@Baca_online: ja chociaż cię rozumiem ale ze marudzą ze ty dajesz 1/5
Odpisz
16 grudnia 2012, 11:43
bo jeśli czegoś nie rozumiesz, to znaczy, że najprawdopodobniej jesteś debilem :P
Odpisz
16 grudnia 2012, 13:09
@Baca_online: to ze oni tak sądzą ?
Odpisz
16 grudnia 2012, 13:12
no mówię przecie
Odpisz
16 grudnia 2012, 13:15
@Baca_online: no ale co zrobić? ludzie są chorzy w internecie
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:26
@Baca_online: Dostanę złotą łopatę za ten kom?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:50
@SharpNeedle: jeśli na swój koszt, to tak.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:47
@Baca_online: :C
Odpisz
13 grudnia 2011, 19:50
Eee.. ten typek po lewej to mario za pare lat...
Odpisz
13 grudnia 2011, 20:21
LEWEJ? Prawej chyba
Odpisz
13 grudnia 2011, 22:43
@Landrynka29: O, sory... mi się mylą takie rzeczy. Raz na przykład pomyliłem cebulę z cytryną.
Odpisz
14 grudnia 2011, 13:22
Nic nie szkodzi ^^ ja np. się ciągle przejęzyczam :-)
Odpisz
12 grudnia 2011, 21:06
fajne
Odpisz
12 grudnia 2011, 20:32
Ten pies to facet a ten właściciel to jego żona.
Odpisz
12 grudnia 2011, 18:12
hehahehahehahehahahehehahahhehahahehahaheahhaheahehaehahaehahahaha 5/5 do ulu :D
Odpisz
12 grudnia 2011, 17:48
dore 5/5
Odpisz
12 grudnia 2011, 16:25
smieszne 5/5
Odpisz
12 grudnia 2011, 14:38
@Baca online ty jesteś głupi ?
Odpisz
12 grudnia 2011, 13:46
hehe! i do pszczół
Odpisz
12 grudnia 2011, 12:08
5/5
Odpisz
12 grudnia 2011, 09:44
5/5
Odpisz
12 grudnia 2011, 02:53
Jak pan twarz :P
Odpisz