Było!? MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2025, 17:19
Niestety z biegiem lat statystyczny użytkownik Jeja i internetu w ogóle coraz mocniej skłania się ku konsumowaniu treści kosztem ich tworzenia, a poza tym weterani przeglądający codziennie główną to zaledwie promil wszystkich odwiedzających. Szyjemy z tego, co mamy i dzisiaj ważniejsze jest dla nas, żeby główną przyjemnie się scrollowało komuś, kto przegląda memy od czasu do czasu, a nie żeby nie było na niej powtórek, zwłaszcza takich powyżej roku od ostatniej publikacji.
Odpisz
22 maja 2025, 21:28
@jejapl: Święte słowa mistrzu, sam tęsknię za okresem 2017-2020, gdzie ,,Było" pojawiało się raz na przysłowiowy ruski rok.
Odpisz
23 maja 2025, 05:57
@jejapl: Ja jako użytkownik od chyba coś koło 1.5 roku codziennie przeglądam główną i kawałek poczekalni
Odpisz
23 maja 2025, 07:27
@jejapl: No ja się nie dziwię że ludzie się zniechęcają do tworzenia dla was memów jak nie przepuszczacie autorskich, jakościowych memów z dobrymi ocenami.
Odpisz
23 maja 2025, 15:55
@PazDaniXxXx: Ja jako użytkownik formalnie od 11 lat z przerwami na życie też często przeglądam, nie przeszkadza mi to że mem był, bo najprawdopodobniej nie pamiętam wszystkich memów, które były, a jeśli jest fajny, to czemu nie przypomnieć ludziom. Moim zdaniem głupia zasada, Admin ma ogólną rację.
Odpisz
23 maja 2025, 17:51
@jejapl: Nie martwcie się, będę wstawiał świeże memy. Czasem nawet autorskie! Specjalnie dla was 🫶
Odpisz
27 maja 2025, 08:41
@IkarAviator:
Odpisz
23 maja 2025, 17:52
*Dieses Mem ist gewessen
Odpisz
14 maja 2025, 16:36
Myślę że wiemy o jakim użytkowniku mowa
Odpisz
14 maja 2025, 16:30
Scena walki w podziemnym parkingu była zarówno epicka jak i absolutnie goofy.
Odpisz