Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

25 maja 2025, 16:01

Dalej lepiej niż do pracy

Avatar pvp17

25 maja 2025, 17:31

@Katrina2712: czy ja wiem, zależy głównie jaka praca po za tym ogólnie porównując szkoła/praca to praca jest lepsza tam marnujesz swój czas za pieniądze a w szkole ? gówno dostaniesz

Avatar Jejak_nieznany

25 maja 2025, 18:16

@pvp17: "oceny to jest twoja zapłata 🤓👆" Tak mi powiedziała wychowawczyni kiedy powiedziałem że praca jest lepsza od szkoły

Avatar pvp17

25 maja 2025, 18:58

@Jejak_nieznany: było jej odpowiedzieć, to utrzymaj się z samych ocen powodzenia

Avatar Jejak_nieznany

25 maja 2025, 19:01

@pvp17: albo "co mogę kupić za oceny?"

Avatar Katrina2712

26 maja 2025, 06:24

@pvp17: utrzymują rodzice póki się uczysz. Praktycznie żadnych obowiązków i odpowiedzialności w porównaniu z dorosłym życiem

Avatar Jejak_nieznany

26 maja 2025, 07:34

@Katrina2712: to też prawda. Więc wniosek? W życiu jest ...jowo

Avatar Adix174

26 maja 2025, 08:51

@Katrina2712: dla mnie i tak życie dorosłego jest o niebo lepsze

Avatar Witciu

26 maja 2025, 11:46

@Adix174: Dla mnie nie. ...joza straszna. Ale do szkoły też wracać nie chcę

Avatar Adix174

Edytowano - 26 maja 2025, 11:47

@Witciu: zależy co wolisz ,mi tam bardziej podoba się dorosłość

Avatar Witciu

26 maja 2025, 11:49

@Adix174: Nic nie wolę

Avatar Katrina2712

26 maja 2025, 15:21

@Adix174: zależy jakie dzieciństwo miałeś. Ja też wolę dorosłość, ale na szkołę najbardziej psioczą ci co i tak mają dobrze

Avatar welpa44

25 maja 2025, 19:28

Imo było spoko

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

25 maja 2025, 18:38

Bonus point jeśli to poniedziałek

Avatar tigerman

16 maja 2025, 11:17

Literalnie ja dzisiaj

Avatar rozwalgo

16 maja 2025, 09:57

Straszne

Avatar Ostatni_Klon

16 maja 2025, 07:29

Z czego szablon?

Avatar Blablablo

16 maja 2025, 07:31

@Ostatni_Klon: wygląda na harrego pottera, przynajmniej dla mnie

Avatar Rebelian_Chaosu

16 maja 2025, 07:48

@Ostatni_Klon: ch... wie ale trzymaj jakbyś chciał użyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rebelian_Chaosu
Dodane przez: Rebelian_Chaosu

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

A jednak zrobili to w ten sposób

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka