Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mateoninho

16 maja 2025, 14:57

Oczywiście, że na pole

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Mateoninho

31 maja 2025, 10:43

bawi mnie, że ludzie za takie coś dają czerwone xD

Avatar Towarzysz777

31 maja 2025, 19:29

To nie ludzie

To w**szawiaki

Avatar Mijak

28 maja 2025, 11:16

"Na pole" brzmi dla mnie dziwne i kojarzy się negatywnie.
"Na dwór" ja pewno też brzmiałoby dla mnie dziwnie gdybym nie był do tej formy przyzwyczajony od wczesnego dzieciństwa, ale przynajmniej kojarzy się lepiej.
"Na zewnątrz" jedyna poprawna forma.

Avatar pvp17

Edytowano - 26 maja 2025, 20:11

ja nie wieśniak ja wychodzę na dwór ( btw ciekawe ile strzałek w dół będzie XD)

Avatar malinowy_kot

27 maja 2025, 07:57

@pvp17: masz jedną, ale za słowo "wieśniak"

Avatar pvp17

27 maja 2025, 17:10

@malinowy_kot: już żyjemy w tych czasach że słowo wieśniak jest obraźliwe ? XD

Avatar malinowy_kot

28 maja 2025, 10:51

@pvp17: tak, bo to napisałeś jako obelga, jakby osoba ze wsi była gorsza

Avatar Adix174

26 maja 2025, 11:13

Avatar Adix174

26 maja 2025, 20:57

@Adix174: wiedzę że wieśniak z Małopolski widział moją wypowiedź i dowody na wyższość dworu nad polem

Avatar Myszkapl

26 maja 2025, 18:56

Na zewnątrz

Avatar Zombifikowanie

26 maja 2025, 15:05

Na plac

Avatar Tajdeus

26 maja 2025, 14:55

"Wydupcaj"

Avatar Helikopter_Wojskowy

26 maja 2025, 14:47

Mi się zawsze wydawało, że na dwór to się wychodzi ogólnie na zewnątrz, a na pole to się idzie pobawić z ziomkami (kiedy jeszcze jakichś miałem).

Avatar Figarus

26 maja 2025, 14:17

Jakie szczęście, że żyję w najlepszym województwie, gdzie każdy jest szlachcicem, albowiem ma własny dwór.

Avatar teoneo

26 maja 2025, 13:48

Na zewnątrz

Avatar DHF1232

26 maja 2025, 13:44

Na dwór! Na pole to se orać idź!

Avatar Lakikus

26 maja 2025, 13:39

Pod chmurką.

Avatar IkarAviator

26 maja 2025, 13:33

zewnątrz

Avatar Aksia2022

26 maja 2025, 13:14

Poza domem

Avatar Aksia2022

26 maja 2025, 13:14

@Aksia2022: lub poza budynkiem

Avatar Agateex

26 maja 2025, 11:28

na dwór vs na pole to jedno

ale jest się na dworzu czy na dworze?

Avatar Cymbal

26 maja 2025, 13:13

@Agateex:
A przypadki nie pokazują dworzu, tylko dworze(wołacz, miejscownik)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ostateczna rozgrywka

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka