Mi na balkonie za balustradą też jakiś kwiatek wyrósł. Ten taki czerwony/różowy typowy na balkonach, musiały jakieś nasiona z balkonów wyżej spaść. A nie mogłam wyrwać bo odstęp od posadzki za niski żeby mi ręka weszła, więc nie chciało mi się już kombinować i niech se rośnie
Komentarze
Odśwież30 maja 2025, 12:25
Beton zmienił się w dmuchawca
Odpisz
26 maja 2025, 20:12
pozdro dla alergików
Odpisz
26 maja 2025, 15:28
Mi na balkonie za balustradą też jakiś kwiatek wyrósł. Ten taki czerwony/różowy typowy na balkonach, musiały jakieś nasiona z balkonów wyżej spaść. A nie mogłam wyrwać bo odstęp od posadzki za niski żeby mi ręka weszła, więc nie chciało mi się już kombinować i niech se rośnie
Odpisz
26 maja 2025, 13:14
temu to nic nie przeszkodzi
Odpisz
26 maja 2025, 10:42
Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji
Mlecz na betonie, mlecz na betonie
Odpisz