@KittyQueen: Też chciałbym mieć 13 lat. Jak miałem 13 lat, to chciałem mieć spowrotem 10, bo mógłbym biegać, chodzić po parkach linowych, rysować głupie rzeczy, nie przejmować się innymi ludźmi, oglądać bajki i w ogóle.
Jak miałem 10 lat to myślałem "ale jest zaje***cie" i nie chciałem nigdy dorastać.
Chyba ani razu w życiu nie życzyłem sobie być starszy. Wiedziałem, jaka to odpowiedzialność i jak wiele dziwnych mechanik świata trzeba zrozumieć, żeby jako tako funkcjonować. Podobało mi się też, że póki co mogłem być każdym i wybrać dowolną ścieżkę kariery.
@KittyQueen: trzeba myśleć o tym, jaki obiad kiedy w tygodniu ugotujesz i kalkulować promocje, czterdzieści prezentacji i egzaminów, a w pracy robię nadgodziny i nadal mam syndrom zdrajcy, że nie robię dość dużo i mogę wylecieć. Przez większość dnia chce się spać... no życie
@IkarAviator: Chwila. Syndrom zdrajcy? To się tak to nazywa? Ja w robocie na wyjеbiе cały czas. Jedyne czym się zajmuję to robienie fuch za plecami zarządu i zgarnianie za to dodatkowych pieniędzy, wynoszenie materiału i okazjonalnie zajmowanie się tym co do mnie należy.
@Katrina2712: może dlatego że nie studiuje jeszcze, bo musiałam wziąć rok przerwy na kurs niemieckiego. Tyle że skończyłam go szybciej i pół roku mam wolne już
Komentarze
Odśwież17 maja 2025, 11:40
Chciałabym mieć znowu 13 lat… Jak byłam młodsza to chciałam być dorosła, ale jak już jestem dorosła to … wiadomo
Odpisz
17 maja 2025, 11:42
@KittyQueen: jak miałam 13 lat to ten czas zmarnowałam na pie....y
Odpisz
17 maja 2025, 11:50
@KittyQueen: Też chciałbym mieć 13 lat. Jak miałem 13 lat, to chciałem mieć spowrotem 10, bo mógłbym biegać, chodzić po parkach linowych, rysować głupie rzeczy, nie przejmować się innymi ludźmi, oglądać bajki i w ogóle.
Jak miałem 10 lat to myślałem "ale jest zaje***cie" i nie chciałem nigdy dorastać.
Chyba ani razu w życiu nie życzyłem sobie być starszy. Wiedziałem, jaka to odpowiedzialność i jak wiele dziwnych mechanik świata trzeba zrozumieć, żeby jako tako funkcjonować. Podobało mi się też, że póki co mogłem być każdym i wybrać dowolną ścieżkę kariery.
Dziś mam 25 lat... mamo, ja nie chcę
Odpisz
17 maja 2025, 13:52
@Artakfarius: no i dobrze, trzeba korzystać z życia
Odpisz
17 maja 2025, 13:52
@IkarAviator: same… studia, szukanie pracy (po 40 wysłanych CV dalej nic), gotowanie, pranie…
Odpisz
17 maja 2025, 13:54
@KittyQueen: trzeba myśleć o tym, jaki obiad kiedy w tygodniu ugotujesz i kalkulować promocje, czterdzieści prezentacji i egzaminów, a w pracy robię nadgodziny i nadal mam syndrom zdrajcy, że nie robię dość dużo i mogę wylecieć. Przez większość dnia chce się spać... no życie
Odpisz
17 maja 2025, 14:08
@IkarAviator: podobno lepiej nie będzie…
Odpisz
27 maja 2025, 20:45
@IkarAviator: Chwila. Syndrom zdrajcy? To się tak to nazywa? Ja w robocie na wyjеbiе cały czas. Jedyne czym się zajmuję to robienie fuch za plecami zarządu i zgarnianie za to dodatkowych pieniędzy, wynoszenie materiału i okazjonalnie zajmowanie się tym co do mnie należy.
Odpisz
28 maja 2025, 20:43
@KittyQueen: składaj do jakiejkolwiek pracy a nie do takuej jak chcesz i nagle wszyscy będą ciebie chcieli xd
Odpisz
29 maja 2025, 08:52
@Katrina2712: na razie się poddałam bo wolę się uczyć na studia. I składałam do różnych prac, nawet kasjerka
Odpisz
31 maja 2025, 06:29
@KittyQueen: i nawet na kasjerkę cię nie chcą przyjąć? To bardzo słabo. U nas poszukujemy na ksjerkę właśnie
Odpisz
31 maja 2025, 08:50
@Katrina2712: może dlatego że nie studiuje jeszcze, bo musiałam wziąć rok przerwy na kurs niemieckiego. Tyle że skończyłam go szybciej i pół roku mam wolne już
Odpisz
31 maja 2025, 15:13
@KittyQueen: na kasjerke nie potrzeba studiów xd
Odpisz
31 maja 2025, 16:11
@Katrina2712: chodzi o status studenta pewnie
Odpisz
31 maja 2025, 17:49
@KittyQueen: nieee, nic z tego nie ma, chyba że umowa zlecenie ale w Auchan tylko umowę o pracę dajemy
Odpisz
31 maja 2025, 21:58
@Katrina2712: nie wiem jak jest w Austrii. Ale pewnie się bali że im ucieknę po 3 miesiącach. Kto wie
Odpisz
28 maja 2025, 20:03
niestety ja to od zawsze wiedziałem jakie życie to syf jest zawsze byłem świadomy wszystkiego niestety więc nie rel
Odpisz
27 maja 2025, 20:42
Niestety moje życie tak wyglądało że w wieku 13 lat już mniej więcej wiedziałem co mnie czeka w przyszłości
Odpisz
27 maja 2025, 20:23
rel ja miałem 13 urodziny w lutym 2020
Odpisz
27 maja 2025, 19:41
ja miałem 13 lat w 2021, więc już wiedziałem jaki pie....nik jest
Odpisz
17 maja 2025, 12:26
Rel
Odpisz
17 maja 2025, 11:35
Rel
Odpisz