Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2018, 17:10

Wiedźmini by się zajebiście rozpanoszyli XD

Avatar xerneas

27 sierpnia 2014, 16:04

ło k*rwa!!!!!!!!!!!!

Avatar kubixusyt

23 sierpnia 2014, 00:50

Dodajmy do tego rozpie**olenie większości świata :)

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 01:08

@kubixusyt: Naukowcy sądzą że podobny "kamyczek" mógł zabić dinozaury, a więc gdyby ta kometa uderzyła w Ziemię to mogła by zginąć cała ludzkość. :)

Avatar kubixusyt

23 sierpnia 2014, 12:11

to kto by zrobił zdjęcie ?!

Avatar zawodnik22

23 sierpnia 2014, 13:04

@kubixusyt: Aparat fotograficzny.

Avatar kubixusyt

23 sierpnia 2014, 13:06

@zawodnik22: japie**ole... skoro ludzkość ma wyginąć to kto by zrobił zdjęcie ?

Avatar zawodnik22

23 sierpnia 2014, 13:10

@kubixusyt: Aparat fotograficzny wyprodukowany przez ludzkość z mniejszości świata :-)

Avatar KenXo

26 sierpnia 2014, 12:34

@kubixusyt: Idioto, to nie zdjęcie tylko pokazane w photoshopie jak by to wyglądało...

Avatar kubixusyt

27 sierpnia 2014, 13:19

@KenXo: no co ty ku*wa nie powiesz ?!

Avatar Mnich1

26 sierpnia 2014, 12:14

Taka wielkość komety daję już anihilacje ludzkości? Bo sam w sumie nie wiem. Są w końcu o wiele większe obiekty zrobione z żelaza które na pewno by rozje**ły nas.

Avatar Omeg12

26 sierpnia 2014, 12:43

@Mnich1: Prawdopodobnie tak, gdyby tak duża średniej prędkości kometa spadła na Ziemię, wywołałaby kolejne wielkie wymieranie podczas którego my z naszą rozdrobnioną gospodarką elektrowniami atomowymi i luksusowym stylem życia bylibyśmy pierwsi do odstrzału.

Avatar TheNaturat

26 sierpnia 2014, 12:43

@Mnich1: nie od razu, ale stopniowo tak. Zapewne ziemię pokrył by pył i nie docierałoby słońce. Kilka lat i same trupy.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2014, 19:13

@Mnich1: Tak, ta kometa zrobiła by nam duże kuku.

Avatar Quuash

26 sierpnia 2014, 19:16

@Mnich1: Większa kometa od tej wybiłaby nas z orbity.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2014, 19:22

@Quuash: Asteroida o średnicy około 15 km zabiła by większość dużych zwierząt a więc na również. A co do zmiany orbity to nie byłaby to wielka zmiana gdyż w Ziemię nie raz uderzały podobnie planetoidy a mimo tego wielkiej zmiany nie było.

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 15:22

Czaszkę na tym widzę.

Avatar CoJaPacze_XD

26 sierpnia 2014, 12:38

popacz na dół tej komety: (

Avatar Flawless

26 sierpnia 2014, 12:48

@CoJaPacze_XD: Buzie widzę buzie widzę

Avatar DeadExtreme

26 sierpnia 2014, 13:05

@Flawless: w tym tęczu...

Avatar Domijeja

26 sierpnia 2014, 13:43

Czaszka kosmity z taką lejkową mordą chyba

Avatar Flawless

Edytowano - 26 sierpnia 2014, 12:48

"Sbliżyła" ? Widzę błąd

Avatar SNIKERSS

24 sierpnia 2014, 14:19

sbliżyła ?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 16:57

@SNIKERSS: Ops ort, spieszyłem się i nie przeczytałem drugi raz.

Avatar Szybki111PL

23 sierpnia 2014, 10:52

Po uderzeniu tego gówna, nasza planeta wyglądała by jak ta z Pory na Przygodę xd

Avatar gonzal11

23 sierpnia 2014, 13:52

@Szybki111PL: Tylko że bez zielenie :d

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

A, okej

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka