Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2018, 17:10
Wiedźmini by się zajebiście rozpanoszyli XD
Odpisz
27 sierpnia 2014, 16:04
ło k*rwa!!!!!!!!!!!!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 00:50
Dodajmy do tego rozpie**olenie większości świata :)
Odpisz
23 sierpnia 2014, 01:08
@kubixusyt: Naukowcy sądzą że podobny "kamyczek" mógł zabić dinozaury, a więc gdyby ta kometa uderzyła w Ziemię to mogła by zginąć cała ludzkość. :)
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:11
to kto by zrobił zdjęcie ?!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:04
@kubixusyt: Aparat fotograficzny.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:06
@zawodnik22: japie**ole... skoro ludzkość ma wyginąć to kto by zrobił zdjęcie ?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:10
@kubixusyt: Aparat fotograficzny wyprodukowany przez ludzkość z mniejszości świata :-)
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:34
@kubixusyt: Idioto, to nie zdjęcie tylko pokazane w photoshopie jak by to wyglądało...
Odpisz
27 sierpnia 2014, 13:19
@KenXo: no co ty ku*wa nie powiesz ?!
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:14
Taka wielkość komety daję już anihilacje ludzkości? Bo sam w sumie nie wiem. Są w końcu o wiele większe obiekty zrobione z żelaza które na pewno by rozje**ły nas.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:43
@Mnich1: Prawdopodobnie tak, gdyby tak duża średniej prędkości kometa spadła na Ziemię, wywołałaby kolejne wielkie wymieranie podczas którego my z naszą rozdrobnioną gospodarką elektrowniami atomowymi i luksusowym stylem życia bylibyśmy pierwsi do odstrzału.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:43
@Mnich1: nie od razu, ale stopniowo tak. Zapewne ziemię pokrył by pył i nie docierałoby słońce. Kilka lat i same trupy.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 19:13
@Mnich1: Tak, ta kometa zrobiła by nam duże kuku.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 19:16
@Mnich1: Większa kometa od tej wybiłaby nas z orbity.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 19:22
@Quuash: Asteroida o średnicy około 15 km zabiła by większość dużych zwierząt a więc na również. A co do zmiany orbity to nie byłaby to wielka zmiana gdyż w Ziemię nie raz uderzały podobnie planetoidy a mimo tego wielkiej zmiany nie było.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 15:22
Czaszkę na tym widzę.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:38
popacz na dół tej komety: (
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:48
@CoJaPacze_XD: Buzie widzę buzie widzę
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:05
@Flawless: w tym tęczu...
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:43
Czaszka kosmity z taką lejkową mordą chyba
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 12:48
"Sbliżyła" ? Widzę błąd
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:19
sbliżyła ?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:57
@SNIKERSS: Ops ort, spieszyłem się i nie przeczytałem drugi raz.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 10:52
Po uderzeniu tego gówna, nasza planeta wyglądała by jak ta z Pory na Przygodę xd
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:52
@Szybki111PL: Tylko że bez zielenie :d
Odpisz