Ostrze z Assassin's Creed III
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2014, 23:50
Ciekawe na jakiej zasadzie działa ukryte ostrze?
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2014, 11:06
@GRRacz: było w kilku częściach książkowej wersji na małym palcu jest pierścień przywiązany do ostrza i tak się wysuwał. (w grze tego nie widać)
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:01
@Assasin666: A ok dzięki, bo książek ac jeszcze nie czytałem
Odpisz
28 sierpnia 2014, 00:03
@Assasin666: a ten pierścień nie był przypadkiem na palcu serdecznym?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:44
@asdf0: to zależy bo w AC tajemna krucjata pisało że na małym a w renesans że na serdecznym
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:48
@Assasin666: aha, bo dopiero skończyłem czytać renesans
Odpisz
11 kwietnia 2016, 16:35
@Assasin666: Ale Assasyni byli też traserami ( parkour ) Więc przy przy przechodzeniu przez mury trzeba się złapać jakoś, co wymaga wygięcia palcy.
Odpisz
9 marca 2017, 16:24
@Assasin666: początkowo był na małym i wtedy trzeba było uciąć serdeczny
W renesansie Leonardo da vinci zmodyfikowała ostrze ze nie trzeba było odcinać żadnego palca
Sorry ze tak późno
Odpisz
9 marca 2017, 16:32
@Adgos: A wytłumacz jak to dokładnie działa.
Odpisz
10 marca 2017, 18:15
@TheHunterMikiPL: Nie pamiętam dokładnie (poza grami nie mam wielu możliwości)
Chciałem tylko uściślić dlaczego niektórzy asasyni mają serdeczny palec a inni nie
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:33
Te ostrze zostało wynalezione w XVIII w. W grze posługiwał się nim tylko Ratonhaketon (Connor). Wcześniejsi assasyni go nie używali.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:52
@kazakol2000: jak to nie? dostał je od Achillesa który używał go w młodości
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:18
@Assasin666: w innych częściach :)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:25
@kazakol2000: ok ale napisałeś że inni assassyni....
Odpisz
28 sierpnia 2014, 21:06
@Assasin666: chodziło mi że z innych części, wiem, moja wina :)
Odpisz
4 marca 2016, 18:06
@kazakol2000: A ja to co mam model ostrza z takim właśnie mechanizmem...chodziło Ci o Assassinów jak mogłeś?
Odpisz
4 marca 2016, 21:50
@zx2001: ???
Odpisz
4 marca 2016, 22:05
@kazakol2000: Mam ukryte ostrza zrobione ze wszystkimi fajnymi i możliwymi ulepszeniami z książek i gier ale jestem Jejowym Mędrcem, a nie Assassinem.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 11:55
to jest kosaosa.;)
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:54
A co jeśli któryś z Assassinów będzie miał palec zgięty podczas wyskoczenia ostrza z rękawa (np. gdyby pokazywał fuck you do nieprzyjaciela) o_o ?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:10
@frazeologizm: A co jeśli nie zapomniał by zdjąć ostrza podczas seksu i przypadkiem obmacując cycki ostrza by się wysuneły?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:14
@gonzal11: A co jeśli kobieta z którą uprawiał seks do deska i nie było strat ?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:02
@frazeologizm: You win this time :d
Odpisz
26 sierpnia 2014, 22:22
@frazeologizm: Ostrze jest tak zrobione, że wysuwa się gdy napinasz nadgarstek, w momencie, w którym nie możliwe wystawienie palców za linię ramię - nadgarstek.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:41
wydaje mi się ,że w revolution lub bratherhood podobnym posłógiwał się Ezio
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 15:13
@BOOMBOOX: "Bratherhood", "posłógiwał"..... Dzieciaku, radzę Ci odstawić komputer i wziąć się za naukę języka polskiego jak i angielskiego. I nie revolution, tylko Revelations.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 15:55
@Maniex: Używam telefonu. SZACH-MAT!
Odpisz
26 sierpnia 2014, 18:14
@Maniex: I masz racje teraz mi strasznie wstyd ,że popełniłem taki głupi błąd.O ile tych tytułów serii nie mam na półce i mogłem zrobić błąd (ale tak naprawdę błąd to błąd) to byk w naszym ojczystym języku jest nie dopuszczalny i miałeś całkowitą słuszność ,że zwróciłeś mi uwagę
Odpisz
27 sierpnia 2014, 08:53
@BOOMBOOX: Zrobiłeś kolejne byki... Spację/odstęp (jak kto woli) wstawia się PO przecinku, nie przed.
Odpisz
27 sierpnia 2014, 11:07
@BOOMBOOX: yyy nie w revelations miał ostrze z hakiem a to jest obrotowe ostrze connor'a
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:57
@Frost_: Taki błąd to nie błąd grunt, że przecinki są
Odpisz
26 sierpnia 2014, 14:34
wow
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:41
Zwykły nóż sprężynowy. :|
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:59
A Ezio miał hak na ostrzu ") A więc też miał wyróżniające się ostrze :D
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:38
@Ravios: W Turcji się ono nie wyróżniało, tam było normalne. Hak to po prostu turecka myśl techniczna. :D
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 12:24
Gdyby miał ręke inaczej położoną i wyciągnie to ostrze to mu dłoń przetnie :P
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:05
@Plytomax: mi się wydaje , że on musi mieć tak ręke jak na obrazku , inaczej ostrze się nie wysunie.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:13
@DeadExtreme: Sam nie wiem ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:47
mom please
Odpisz