W ogóle ludzkie gówniaki to chyba jedyny taki ewenement w przyrodzie z taką skłonnością do samozniszczenia. Już widzę jak jakiś inny zwierz wymiotuje połową dostępnego pokarmu na śpioszki a potem ginie bo nie ma więcej papu albo go po zapachu rzygowin wyniucha jakiś dingo XDD
Komentarze
Odśwież30 maja 2025, 18:21
Odpisz
30 maja 2025, 02:35
W ogóle ludzkie gówniaki to chyba jedyny taki ewenement w przyrodzie z taką skłonnością do samozniszczenia. Już widzę jak jakiś inny zwierz wymiotuje połową dostępnego pokarmu na śpioszki a potem ginie bo nie ma więcej papu albo go po zapachu rzygowin wyniucha jakiś dingo XDD
Odpisz
29 maja 2025, 21:52
Tymczasem kapsułki kreta
Odpisz