ja się dziwie tak na prawdę jak można być bezrobotny na dłuszą metę, niby fajnie bo wolne czas dla siebie ale po półtora roku bezrobocia to wiem że pierwsze 3-4 miesiące fajnie git i wgl a potem to nic się nie chce nie doceniasz już czasu skoro go masz tyle ile chcesz nie masz co robić odwala ci we łbie takie jest moje zdanie co po sobie zauważyłem
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2025, 19:59
ja się dziwie tak na prawdę jak można być bezrobotny na dłuszą metę, niby fajnie bo wolne czas dla siebie ale po półtora roku bezrobocia to wiem że pierwsze 3-4 miesiące fajnie git i wgl a potem to nic się nie chce nie doceniasz już czasu skoro go masz tyle ile chcesz nie masz co robić odwala ci we łbie takie jest moje zdanie co po sobie zauważyłem
Odpisz
31 maja 2025, 13:34
Dawid
Odpisz
5 czerwca 2025, 23:55
@Reichtangle: Granie w soulsy to też praca.
Odpisz
6 czerwca 2025, 12:15
@Figarus: bycie bezrobotnym to też zawód
Odpisz
6 czerwca 2025, 12:15
@PanPiernik: dla rodziców, rodzeństwa, znajomych...
Odpisz
6 czerwca 2025, 09:08
Superiority
Odpisz
5 czerwca 2025, 22:32
Ci których znam w większości mają pracę, a nie pracujący mają rentę chorobową. Nie wiem czy jest z czego zazdrościć.
Odpisz
5 czerwca 2025, 23:53
@werenspawel: Jeszcze tydzień temu nie miałem pracy i powiem, że nie rel, to ja raczej czułem jak znajomi z pracą tak na mnie patrzą.
Odpisz
5 czerwca 2025, 22:06
Shinji, twój stary znowu odpi.....a
Odpisz
31 maja 2025, 14:36
czy to Gendo Ikari?!
Odpisz
31 maja 2025, 16:40
@gruby_wieprz: Mr. Zero Moustafa
Odpisz
31 maja 2025, 23:19
@PanPiernik: to Gendo Ikari, antagonista Neon Genesis Evangelion który w ogóle nie ma feelu antagonisty.
Odpisz
31 maja 2025, 13:55
Rel (jestem tym bezrobotnym znajomym)
Odpisz
31 maja 2025, 13:45
Dzisiaj tylko 6 godzin
Odpisz
31 maja 2025, 13:30
burżuazja
Odpisz