*rzucam kamieniem ja dopiero po skończeniu szkoły oswoiłem się z chatem gpt i patrząc jakie glupoty on potrafi pisać to ja lecący na 2-3 ocenach lepiej myślałem niż on patrząc jakie odpowiedzi czasem daje
@Komutor: Za moich czasów były dwa chatyGPT, jeden nazywał się mama i był od plastyki i przedmiotów humanistycznych, a drugi nazywał się tata i był od przedmiotów ścisłych.
Ja nie uzywałam w szkole średniej, ale dlatego ze pojawił się akurat parę miesięcy po tym jak liceum ukończyłam (co najwyzej na studiach mogłam uzywac)
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2025, 17:52
*rzucam kamieniem ja dopiero po skończeniu szkoły oswoiłem się z chatem gpt i patrząc jakie glupoty on potrafi pisać to ja lecący na 2-3 ocenach lepiej myślałem niż on patrząc jakie odpowiedzi czasem daje
Odpisz
15 czerwca 2025, 08:11
To tylko kidosów dotyczy
Odpisz
14 czerwca 2025, 16:58
Ej ej. Co to za spoilery. Nie skończyłem jeszcze mangi
Odpisz
14 czerwca 2025, 13:16
Zakończenie mej klasy Pan GPT smiał z Prośby Wychowawcy Wygenerować scenariusz oto tej uroczystości
Odpisz
14 czerwca 2025, 11:08
Odpisz
14 czerwca 2025, 10:42
Każdy osobnik powyżej dwudziestego roku życia może rzucić kamieniem. Serio, ChatGPT zaczął być na prawdę popularny dopiero późnym 2023.
Odpisz
10 czerwca 2025, 15:27
Rok temu jak kończyłam szkołę to Chat dawał wciąż słabe odpowiedzi. Rzucam więc
Odpisz
11 czerwca 2025, 02:15
@KittyQueen: Mi już dwa lata temu bardzo dużo pomagał na studiach
Odpisz
10 czerwca 2025, 14:35
*rzuca kamieniem*
Za moich czasów nie było takich fikuśnych wynalazków
Odpisz
10 czerwca 2025, 14:56
@Komutor: Brałeś już dzisiaj tabletki dziadku?
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2025, 15:14
@Komutor: Za moich czasów były dwa chatyGPT, jeden nazywał się mama i był od plastyki i przedmiotów humanistycznych, a drugi nazywał się tata i był od przedmiotów ścisłych.
Odpisz
10 czerwca 2025, 15:28
@Danteusz: chatgpt nie ma nawet 3 lat, to nie było aż tak dawno temu
Odpisz
10 czerwca 2025, 16:49
@Komutor: no tylko był wójek google
Odpisz
10 czerwca 2025, 15:24
*rzuca je..ną górą*
Odpisz
10 czerwca 2025, 14:59
Ja nie uzywałam w szkole średniej, ale dlatego ze pojawił się akurat parę miesięcy po tym jak liceum ukończyłam (co najwyzej na studiach mogłam uzywac)
Odpisz
10 czerwca 2025, 14:10
Odpisz
10 czerwca 2025, 14:06
*Rzuca głazem*
Odpisz