Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przypałowo
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2025, 08:07
Czesi Polacy Szwedzi Niemcy (chyba węgry)
Odpisz
19 czerwca 2025, 08:14
A tak naprawdę to długo niemiecko-austriackie a potem polskie
Odpisz
19 czerwca 2025, 10:32
Przed sz**bami Śląsk też istniał 😮💨
Odpisz
19 czerwca 2025, 10:33
@ptasznik5: nie oszukujmy się, oni właściwie ukrztałtowali śląsk taki jaki jest dzisiaj
Odpisz
19 czerwca 2025, 10:35
volksdeutsch
Odpisz
19 czerwca 2025, 10:36
@ptasznik5: nazwij mnie jak chcesz ja wiem swoje
Odpisz
21 czerwca 2025, 15:40
Czeskie jak już bo Niemiecki był krótko
Odpisz
26 czerwca 2025, 22:57
Nie, Dobrykolesiu. Najpierw był polski, potem był czeski, potem znowu polski, potem ponownie czeski, potem austriacki, potem niemiecki i na koniec jest polski
Odpisz
21 czerwca 2025, 19:20
Trylogia Husycka opowiada dobrze o historii Śląska
Odpisz
19 czerwca 2025, 09:54
Węgiel, węgiel, węgiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, wyngiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, czarne złoto, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, węgiel, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, gwara, kiełbasa śląska.
Odpisz
21 czerwca 2025, 15:38
@Niemadrogi: Wodzionka.
Odpisz
21 czerwca 2025, 18:28
@Niemadrogi: język*
Odpisz
19 czerwca 2025, 01:22
A w szkole nic. Ja osobiście wiem tylko o tym jak powstała flaga Ukrainy, jak podzielił się Śląsk, o najazdach mongolskich wiem i o II Wojnie Światowej.
Odpisz
21 czerwca 2025, 15:40
@Daniello55: To trzeba było słuchać na lekcjach
Odpisz
21 czerwca 2025, 17:01
@GramDaniel: Na historii w szkole to jest głównie: Mieszko I miał Śląsk, Bezprym (nie pamiętam czy ten, czy ktoś potem) nie miał, Krzywousty miał, Czesi mieli, Prusy mieli, III RP ma
Odpisz
21 czerwca 2025, 17:44
@GramDaniel: W podręczniku był dosłownie jeden mały akapit, gdzie wspomniano w ogóle, że kiedyś były jakieś powstania śląskie.
Weź k*rwa, sam się dokształć.
Odpisz
18 czerwca 2025, 23:18
*Zagryza węgiel słuchając z zainteresowaniem*
Odpisz