@BlackMorbius61: No rozumiem dobrą zabawę, ale bycie lewakiem, czyli bycie zdrajcą kraju jest ważniejsze.
To tak jak przyjmowanie pedów i gw -lcicieli do domu dziecka, należy działać, a nie czekać aż stanie się coś złego. To samo z lewakami, wybić jak i ż-dów
@Jacek_Placek: no jaja to se na pewno robiła.
Ale serio i nieironicznie to ciekawi mnie czy ona (lub jakikolwiek inny polityk) pojawiłaby się na imprezie typu pyrkon
@Annika1: Nie wiem czy ona była, ale jest szansa, że po prostu wysłali jej zdjęcia na fb (Ona lubi takie fanartowe rzeczy z nią związane) przepraszam dałam ci strzałkę w dół ale to dlatego, że jestem niewyspana i jakoś pomyślałam że tam jest >odpisz< przepraszam
Edytuję - o ile dobrze kojarzę, to chyba Korwin był kiedyś an Pyrce, jest nawet słynne zdjęcie jak podnośi Femboya
@Hiholatek: po prostu chciałaś zachować równowagę:)
Kojarzę Korwina na konwencie
Nie pomnę czy to akurat był pyrkon.
No Seneszyn akurat tu ma raczej dość duży dystans do siebie i docenua memy i inne fanarty. Oczywiście fb czy inne ig jest najbardziej prawdopodobne
Ale osobista wizyta (najlepiej w zakapturzonej pelerynie) byłaby bardziej epicka
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2025, 15:37
I nikt tych lewaków nie pozabijał?
Odpisz
24 czerwca 2025, 20:42
@malinowy_kot: bo ludzie tam przyjeżdżają dobrze się bawić? a nie lać się po mordach o takie pierdoły?
Odpisz
25 czerwca 2025, 08:33
@BlackMorbius61: No rozumiem dobrą zabawę, ale bycie lewakiem, czyli bycie zdrajcą kraju jest ważniejsze.
To tak jak przyjmowanie pedów i gw -lcicieli do domu dziecka, należy działać, a nie czekać aż stanie się coś złego. To samo z lewakami, wybić jak i ż-dów
Odpisz
25 czerwca 2025, 15:42
@malinowy_kot: yyy no to wspołczuję ci, że takie pie....enie to twój jedyny sposób na rozrywkę
Odpisz
26 czerwca 2025, 03:54
@BlackMorbius61: Najsmutniejsze to jest to, że ona mówi całkowicie poważnie
Odpisz
26 czerwca 2025, 14:30
@malinowy_kot: Kiedy sam sikozlop mówi o tobie taką rzecz, z którą nie można się nie zgodzić
To najwyższy moment na zastanowienie się nad sobą
Odpisz
27 czerwca 2025, 17:20
@Beowulf_: jestem skrajnie prawicowy ale tacy ludzie jak ona sa rozj...ni
Odpisz
25 czerwca 2025, 08:03
A każda to pewnie chłopak.
Odpisz
23 czerwca 2025, 14:38
Tyyy
Co ona robiła na pyrkonie?
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:38
@Annika1: zlozyla jaja
Odpisz
24 czerwca 2025, 06:02
@Jacek_Placek: no jaja to se na pewno robiła.
Ale serio i nieironicznie to ciekawi mnie czy ona (lub jakikolwiek inny polityk) pojawiłaby się na imprezie typu pyrkon
Odpisz
24 czerwca 2025, 07:54
@Annika1: ona sama zorganizowala ten pyrkon zeby lud nie zadawal pytan o jej armie klonow
Odpisz
24 czerwca 2025, 08:00
@Jacek_Placek: obraz powie więcej
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2025, 17:13
@Annika1: Nie wiem czy ona była, ale jest szansa, że po prostu wysłali jej zdjęcia na fb (Ona lubi takie fanartowe rzeczy z nią związane) przepraszam dałam ci strzałkę w dół ale to dlatego, że jestem niewyspana i jakoś pomyślałam że tam jest >odpisz< przepraszam
Edytuję - o ile dobrze kojarzę, to chyba Korwin był kiedyś an Pyrce, jest nawet słynne zdjęcie jak podnośi Femboya
Odpisz
24 czerwca 2025, 21:57
@Hiholatek: po prostu chciałaś zachować równowagę:)
Kojarzę Korwina na konwencie
Nie pomnę czy to akurat był pyrkon.
No Seneszyn akurat tu ma raczej dość duży dystans do siebie i docenua memy i inne fanarty. Oczywiście fb czy inne ig jest najbardziej prawdopodobne
Ale osobista wizyta (najlepiej w zakapturzonej pelerynie) byłaby bardziej epicka
Odpisz
24 czerwca 2025, 16:18
czemu one noszą kulki analne na szyji?
Odpisz
23 czerwca 2025, 11:20
Przepuściła okazje żeby ubrać cosplay palpatina z koralami
Odpisz
23 czerwca 2025, 09:36
Imperator Senyszyn: KOCHANI!!!
Odpisz
23 czerwca 2025, 09:19
Somehow... Palpatine returned.
Odpisz