Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2025, 15:37
I nikt tych lewaków nie pozabijał?
Odpisz
24 czerwca 2025, 20:42
@malinowy_kot: bo ludzie tam przyjeżdżają dobrze się bawić? a nie lać się po mordach o takie pierdoły?
Odpisz
25 czerwca 2025, 08:33
@BlackMorbius61: No rozumiem dobrą zabawę, ale bycie lewakiem, czyli bycie zdrajcą kraju jest ważniejsze.
To tak jak przyjmowanie pedów i gw -lcicieli do domu dziecka, należy działać, a nie czekać aż stanie się coś złego. To samo z lewakami, wybić jak i ż-dów
Odpisz
25 czerwca 2025, 15:42
@malinowy_kot: yyy no to wspołczuję ci, że takie pie....enie to twój jedyny sposób na rozrywkę
Odpisz
26 czerwca 2025, 03:54
@BlackMorbius61: Najsmutniejsze to jest to, że ona mówi całkowicie poważnie
Odpisz
26 czerwca 2025, 14:30
@malinowy_kot: Kiedy sam sikozlop mówi o tobie taką rzecz, z którą nie można się nie zgodzić
To najwyższy moment na zastanowienie się nad sobą
Odpisz
27 czerwca 2025, 17:20
@Beowulf_: jestem skrajnie prawicowy ale tacy ludzie jak ona sa rozj...ni
Odpisz
25 czerwca 2025, 08:03
A każda to pewnie chłopak.
Odpisz
23 czerwca 2025, 14:38
Tyyy
Co ona robiła na pyrkonie?
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:38
@Annika1: zlozyla jaja
Odpisz
24 czerwca 2025, 06:02
@Jacek_Placek: no jaja to se na pewno robiła.
Ale serio i nieironicznie to ciekawi mnie czy ona (lub jakikolwiek inny polityk) pojawiłaby się na imprezie typu pyrkon
Odpisz
24 czerwca 2025, 07:54
@Annika1: ona sama zorganizowala ten pyrkon zeby lud nie zadawal pytan o jej armie klonow
Odpisz
24 czerwca 2025, 08:00
@Jacek_Placek: obraz powie więcej
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2025, 17:13
@Annika1: Nie wiem czy ona była, ale jest szansa, że po prostu wysłali jej zdjęcia na fb (Ona lubi takie fanartowe rzeczy z nią związane) przepraszam dałam ci strzałkę w dół ale to dlatego, że jestem niewyspana i jakoś pomyślałam że tam jest >odpisz< przepraszam
Edytuję - o ile dobrze kojarzę, to chyba Korwin był kiedyś an Pyrce, jest nawet słynne zdjęcie jak podnośi Femboya
Odpisz
24 czerwca 2025, 21:57
@Hiholatek: po prostu chciałaś zachować równowagę:)
Kojarzę Korwina na konwencie
Nie pomnę czy to akurat był pyrkon.
No Seneszyn akurat tu ma raczej dość duży dystans do siebie i docenua memy i inne fanarty. Oczywiście fb czy inne ig jest najbardziej prawdopodobne
Ale osobista wizyta (najlepiej w zakapturzonej pelerynie) byłaby bardziej epicka
Odpisz
24 czerwca 2025, 16:18
czemu one noszą kulki analne na szyji?
Odpisz
23 czerwca 2025, 11:20
Przepuściła okazje żeby ubrać cosplay palpatina z koralami
Odpisz
23 czerwca 2025, 09:36
Imperator Senyszyn: KOCHANI!!!
Odpisz
23 czerwca 2025, 09:19
Somehow... Palpatine returned.
Odpisz