Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

Edytowano - 27 czerwca 2025, 19:18

Dosłownie przed chwilą zobaczyłam w apce T-mobile ofertę na przedłużenie abonamentu: internet bez limitu, od ceny zależy tylko prędkość tego internetu. Wchodzę w szczegóły oferty: po końcu okresu umowy cena wzrasta o 10 zł i z każdym kolejnym rokiem o 10 zł xd Chyba wreszcie zauważyli, że ludzie często latami zostają na jednej niezmiennej umowie jak trafili dobrą i im się nie opłaca zmieniać. A przecież dla sieci liczy się liczba nowych umów, a nie aktywnych numerów.

Avatar killer111

28 czerwca 2025, 00:19

@Katrina2712: Tak to działa, ale z tego co się orientuję to tylko wzrasta JEŻELI nie przedłużysz poprzedniej. Jeżeli przedłużasz przed upływem umowy to chyba da się na poprzednich warunkach. Jeżeli nie zdążysz to przedłuża się automatycznie ALE +10 zł płacisz od każdego numeru. Przedłużałem tydzień temu ale baba tak namieszała, że już nie pamiętam do końca.

Avatar Katrina2712

28 czerwca 2025, 11:39

@killer111: jak pójdziesz przedłużyć to powiedzą, że już nie mają takiej oferty i nie można przedłużyć tej umowy, ALE mogą zaproponować inną. Ja mam tę samą od jakichś 5 lat jak chciałam zrezygnować z abonamentu i płacę cały czas tyle samo. Od tamtej pory nic nie przedłużałam i oni też zadzwonili tylko raz, ale nie mogli mi zaproponować lepszej niż wtedy ugrałam, więc nie dzwonią. Te 10 zł to nowy wymysł, żeby nie skończyło się że ktoś dożywotnio bedzie mało płacił jak ceny pójdą w górę (a już poszły)

Avatar xanap

27 czerwca 2025, 17:10

Jak krowa daje mleko, to trzeba ją doić

Avatar BUMPYSIA

27 czerwca 2025, 18:38

@xanap: na tym życie polega

Avatar polskiszlachcic1655

28 czerwca 2025, 06:14

@xanap: wydaje mi się że R* używa tego aż za dużo

Avatar Annika1

27 czerwca 2025, 21:24

Technicznie rzecz ujmując UOKIK powinien się tym zająć, bo przy umowie często brak jest info jak zmieni się cena.
Hitem było w ogóle jak był telefon z abonamentem. Czyli abo+rata. A po okresie umowy nadal ściągają tyle samo, chociaż telefon już spłacony

Avatar KapustaKapusta

27 czerwca 2025, 18:39

i tak nadal siedzę w Play

Avatar Annika1

27 czerwca 2025, 21:20

@KapustaKapusta: w którymś momencie nawet jak się zostało na "podwyższonym" abonamencie to i tak wychodziło lepiej niż zmiana operatora

Avatar pvp17

27 czerwca 2025, 17:53

moim zdaniem powinno być na odwrót

Avatar werenspawel

27 czerwca 2025, 17:49

Spotkałem się z takim podejściem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka