I znowu trzeba przyznawać sobie uprawnienia ręcznie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2025, 15:02
Sudo
Odpisz
1 lipca 2025, 20:37
W Linuxie jest pewne rozwiązanie które nazywa się "sudo"
Odpisz
27 czerwca 2025, 17:19
Już 2 dzień próbuje zainstalować pip'a do pytonga. Za każdym raziem gnojek twierdzi że nie mam uprawnień do edycji jakiegoś folderu Config.msi. Mimo że za każdym razem kasuje ten folder z poziomu konsoli xD Sk...iel się odradza.
Odpisz
27 czerwca 2025, 18:17
@RudyRydzek: co Cię popchnęło w stronę pythona? :O
Odpisz
27 czerwca 2025, 17:03
"ja jestem administratorem!"
Odpisz