memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 czerwca 2025, 12:27
Szkoda ze sie nie nazywam Marcin bo tak to mialbym ...ja w dupie
Odpisz
1 lipca 2025, 00:21
@pawelec323232e2: E, co tak brzydko piszesz, gdzie cenzura...? P.S. Mam na imię Ma*cin.
3 lipca 2025, 09:22
@Norbix: przepraszam. Wy.....j mnie wbrew mojej woli i mnie zwiaz i rob ze mna co chcesz
1 lipca 2025, 01:22
Edytowano - 30 czerwca 2025, 20:37
prosze ocenzurowac dziekuje
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2025, 12:27
Szkoda ze sie nie nazywam Marcin bo tak to mialbym ...ja w dupie
Odpisz
1 lipca 2025, 00:21
@pawelec323232e2: E, co tak brzydko piszesz, gdzie cenzura...?
P.S. Mam na imię Ma*cin.
Odpisz
3 lipca 2025, 09:22
@Norbix: przepraszam. Wy.....j mnie wbrew mojej woli i mnie zwiaz i rob ze mna co chcesz
Odpisz
1 lipca 2025, 01:22
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2025, 20:37
prosze ocenzurowac
dziekuje
Odpisz