W tej sytuacji, użyj polskiego imienia, albo krzyknij jakieś przekleństwo. U mnie działa, zwłaszcza to drugie, bo zawsze skądś przybiegnie,z ekstytacją wrzeszcząc : "omg, rozumam! To ma kika zniczen!". Bo jak coś jest głupie, ale działa, to znaczy że wcale nie jest głupie. Tylko nie rób tej sztuczki z sushi na patelni i na podłodze,czyli trzeci sposób, bo niedość że nie znajdziesz, to jeszcze zginiesz xd
Komentarze
Odśwież4 lipca 2025, 10:42
w sumie ciekawy fenomen, że niby gatunek ten sam ale system rozpoznawania twarzy nawala w tym konkretnym przypadku
Odpisz
24 lipca 2025, 12:55
@FluttershyIsNOTaDoormat: To się nawet jakoś nazywa. Iluzja ujednolicenia innych ras czy jakoś tak.
A tutaj fajny ziomek to tłumaczy: https://youtu.be/WaX1y2myOZI?si=9P3LBkIjxV0fjffR
Dalekowschodnie Refleksje
Odpisz
24 lipca 2025, 13:09
@Ooonv: temat wart zainteresowania
Odpisz
24 lipca 2025, 13:54
@FluttershyIsNOTaDoormat: A warty, warty. Polecam ten kanał. Ziomek omawia wszystkie możliwe tematy.
Odpisz
12 lipca 2025, 13:29
W tej sytuacji, użyj polskiego imienia, albo krzyknij jakieś przekleństwo. U mnie działa, zwłaszcza to drugie, bo zawsze skądś przybiegnie,z ekstytacją wrzeszcząc : "omg, rozumam! To ma kika zniczen!". Bo jak coś jest głupie, ale działa, to znaczy że wcale nie jest głupie. Tylko nie rób tej sztuczki z sushi na patelni i na podłodze,czyli trzeci sposób, bo niedość że nie znajdziesz, to jeszcze zginiesz xd
Odpisz
4 lipca 2025, 17:00
Mam tak
Odpisz
3 lipca 2025, 19:41
kocham casual racism!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
4 lipca 2025, 11:50
@ahmed_pepe: fuck casual racism
we are going ranked
Odpisz
4 lipca 2025, 01:30
Nie wyciągaj ośmiornicy, bo cię oblezą.
Odpisz
3 lipca 2025, 20:46
Nie no, ziomka akurat rozpoznasz, ale reszta faktycznie będzie wyglądać jak jednakowe drony
Odpisz
3 lipca 2025, 16:03
rel (nigdy nie byłem w Tokio i nie mam japońskiego ziomka)
Odpisz