Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2025, 20:35
szczerze nie rozumiem zbytnio sensu war tunder znaczy wiem o co chodzi w grze ale jakoś po prostu nie potrafię zobaczyć sensu tego wszystkiego poza wybiciem się co do ostatniego i przejęcie punktu może przesadzam a może nie ? nwm trudno mi ocenić
Odpisz
12 lipca 2025, 15:11
@pvp17: cała zabawa z gry to właściwie progress między bitwami moim zdaniem. Grając możesz odblokować kolejne modele maszyn dla określonego kraju, i fun jest z tego jak testujesz nowe, wyfarmione zabawki
Odpisz
12 lipca 2025, 16:27
czyli to jest na zasadzie pokemonów jak rozumiem ?
Odpisz
12 lipca 2025, 16:51
@pvp17: Trochę, bo tu zabierasz na bitwę (będę mówił wg trybu zręcznościowego) maksymalnie trzy pojazdy. Sama walka o punkty właściwie nie ma znaczenia dla zabawy, chodzi o upolowanie oponenta :)
Odpisz
4 lipca 2025, 22:24
2600 godzin w war thunder
Odpisz
5 lipca 2025, 08:31
@solidny_waz: może z 100 łącząc komputer i konsolę
Odpisz
4 lipca 2025, 18:57
Chińskie nie wyciekają, to Chińczycy zrobili tę grę i dla nich gracze ujawniają militarne sekrety.
Odpisz
4 lipca 2025, 22:06
@Tajdeus: Gajin jest rosyjskie
Odpisz
5 lipca 2025, 06:07
@Pyoter_Nosacz: O. Też reżim stawiający na wojsko i chętny do podbierania z Zachodu.
Odpisz
5 lipca 2025, 08:30
@Tajdeus: tylko bardziej niebezpieczny
Odpisz
4 lipca 2025, 18:08
Wiem że spóźnione ale byo https://memy.jeja.pl/1015884,zrobilem-tak-chociaz-2-razy-i-nie.html
Odpisz
4 lipca 2025, 17:43
Najlepsza broń, to ta za prawdziwe pieniądze.
Odpisz
3 lipca 2025, 16:25
Argument graczy war thunder to ze sa femboyami
Odpisz
4 lipca 2025, 16:48
@pawelec323232e2: Z całym szacunkiem, ale tym komentarzem właśnie obraziłeś społeczność femboyów porównując ich do graczy War Thundera. Oni na to nie zasłużyli
Odpisz
4 lipca 2025, 17:00
@HappyHeavy: potwierdzam
Odpisz
4 lipca 2025, 22:05
@tigerman: Zgadza się jesteśmy znacznie gorsi niż chłopy w sukienkach
Odpisz
7 lipca 2025, 22:02
@HappyHeavy: Mnie nie obraża, bo ma rację, jestem oboma
Odpisz
7 lipca 2025, 23:15
@tigerman: o niee :( astolfo wybacz mi plss
Odpisz
7 lipca 2025, 23:21
@pawelec323232e2: są rzeczy niewybaczalne. Wysyłam fatras_teto_plush_side.png do twojej lokacji
Odpisz
8 lipca 2025, 09:02
@tigerman: a jak wysle ci dupe to wybaczysz :3
Odpisz
8 lipca 2025, 10:10
@pawelec323232e2: ¿Que?
Odpisz
8 lipca 2025, 10:19
@sssstttt: moge :33
Odpisz
8 lipca 2025, 10:39
@pawelec323232e2: uprzejmie proszę o spi.....anie
Odpisz
8 lipca 2025, 10:52
@tigerman: Nie bądź niemiły wobec niego. Jest horny, każdy ma do tego prawo
Odpisz
8 lipca 2025, 16:26
@sssstttt: no wlasnie… chodz na pv btw ;3
Odpisz