No to co? Jeszcze jedna kawa? Popiję Red Bullem dla smaku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie zadzieraj z bobrami
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2025, 19:57
Energetyki są przecenione
Odpisz
7 lipca 2025, 16:41
@KittyQueen: no, 6,59 za puszkę monstera to rzeczywiście jest lekka przesada
Odpisz
7 lipca 2025, 11:01
nigdy nie rozumiałem fenomenu energetyków
Odpisz
7 lipca 2025, 10:16
JOJOO
Odpisz
6 lipca 2025, 23:09
Czy to nie jest przypadkiem tak, że receptory dostosowywują się do poziomu kofeiny i już większa szansa będzie na zawał jak ktoś kto nie jest przyzwyczajony wypije nagle dużą dawke
Odpisz
6 lipca 2025, 22:31
Nie piję kawy i alkoholu. Energole to może raz w ciągu tygodnia nocek.
Odpisz