Nieironicznie naprawdę dobry tytuł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2025, 13:36
Woke po pionek przechodzi tranzycję w królówkę
Odpisz
7 lipca 2025, 13:45
i są czarni i kobieta najsilniejsza
Odpisz
7 lipca 2025, 14:20
ILE RAZY MAM POWTARZAĆ ŻE TO NIE KRÓLOWA TYLKO HETMAN‽
Odpisz
7 lipca 2025, 14:20
@Neoneq: nerd
Odpisz
7 lipca 2025, 20:51
@Neoneq: wyzywam cię na pojedynek szachowy o to jak nazywana jest królowa.
Ja idę pionek e4
Odpisz
7 lipca 2025, 20:52
@JaJestemZWami: pionek e5
Odpisz
7 lipca 2025, 20:54
@Neoneq: skoczek f3
Odpisz
7 lipca 2025, 20:55
@JaJestemZWami: goniec d6
Odpisz
7 lipca 2025, 20:56
@Neoneq: bije skoczkiem nieobrobiony pionek na e5
Odpisz
7 lipca 2025, 20:58
@JaJestemZWami: bije go gońcem
Odpisz
7 lipca 2025, 21:00
@Neoneq: a to ja jestem ślepa a nie ty. No dobra, to nie jest przegrana.
Pionek d4
Odpisz
7 lipca 2025, 21:01
@JaJestemZWami: goniec f6
Odpisz
7 lipca 2025, 21:02
@Neoneq: goniec c4
Odpisz
7 lipca 2025, 21:03
@JaJestemZWami: skoczek e7
Odpisz
7 lipca 2025, 21:04
@Neoneq: hetman h5
Odpisz
7 lipca 2025, 21:05
@JaJestemZWami: 0-0
Odpisz
7 lipca 2025, 21:05
@JaJestemZWami: bez figury się nie chce grać, ale nie poddam się tak latwo
Odpisz
7 lipca 2025, 21:06
@JaJestemZWami: goniec d3
Odpisz
7 lipca 2025, 21:07
@JaJestemZWami: pion g6
Przejdźmy na notacje algebraiczną
Odpisz
7 lipca 2025, 21:08
@Neoneq: hetman f3.
Atakować muszę bo się udusze
Odpisz
7 lipca 2025, 21:12
@JaJestemZWami: Sc6
Odpisz
7 lipca 2025, 21:13
@Neoneq: hetman f6.
Odpisz
7 lipca 2025, 21:15
@JaJestemZWami: Sb4
Odpisz
7 lipca 2025, 21:15
@Neoneq: możemy po prostu przejść na chess com?
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2025, 21:16
@Neoneq: napisz na discord. Chyba maszz
Odpisz
7 lipca 2025, 22:24
@JaJestemZWami: rozstrzygnięcia dziś nie będzie. Idę spać
Odpisz
15 lipca 2025, 01:54
@JaJestemZWami: rozstrzygnięcia nie będzie, oboje zapomnieliśmy o swoim istnieniu
Odpisz
15 lipca 2025, 04:15
@JaJestemZWami: ja nie zapomniałem
Odpisz
9 lipca 2025, 03:46
Szachy 5D jedyna gra gdzie nawet doświadczony gracz nie wie co się odpi.....a
Odpisz
8 lipca 2025, 22:49
Przypomniał mi się mem
Odpisz
7 lipca 2025, 14:12
Odpisz