Zabawne jest to, że najbardziej o ważność wyborów spłakała się partia, która najwięcej mówiła, że PiS będzie chciał unieważniać wybory.
A najlepsze jest to, że są ludzie co w to wierzą, wierzą, że ludzie których wybrało PO, zmówili się, by źle liczyć głosy by wygrał Nawrocki.
Komentarze
Odśwież10 lipca 2025, 08:46
Zabawne jest to, że najbardziej o ważność wyborów spłakała się partia, która najwięcej mówiła, że PiS będzie chciał unieważniać wybory.
A najlepsze jest to, że są ludzie co w to wierzą, wierzą, że ludzie których wybrało PO, zmówili się, by źle liczyć głosy by wygrał Nawrocki.
Odpisz
9 lipca 2025, 14:03
Niektórzy ludzie najwidoczniej nie potrafią przyjąć na klatę porażki
Odpisz
9 lipca 2025, 10:49
Szanujemy demokrację.
Chyba że wychodzi na nie korzyść dla rządu.
Wtedy już nie
Odpisz
8 lipca 2025, 09:57
nie czaję
Odpisz
8 lipca 2025, 19:01
@gruby_wieprz: Giertych się zesrał online że nie zfaloszwali wyborów.
Odpisz
9 lipca 2025, 09:25
@ultron64: on przypadkiem nie był skrajnie prawicowy?
Czemu miałby się zesrać?
Odpisz
9 lipca 2025, 09:36
@gruby_wieprz: On ciągle zmieniał poglądy i teraz jest w PO.
Odpisz
8 lipca 2025, 09:28
Odpisz