Kocham Władcę Pierścieni czytanego przez Gudowskiego. To pewnie przez nostalgię, ale sama oryginalna ścieżka nie brzmi mi tak dobrze jak spokojny głos pana Macieja…
@Ostatni_Klon: jego głos dodaje filmowi +5 do zajebistości. A gdyby brano różne wersje językowe pod uwagę, to za polskiego lektora Władca Pierścieni dostałby kolejnego Oscara
Komentarze
Odśwież12 lipca 2025, 15:00
no bo czytać to jedno, a rozumieć to co innego
Odpisz
9 lipca 2025, 19:23
Kocham Władcę Pierścieni czytanego przez Gudowskiego. To pewnie przez nostalgię, ale sama oryginalna ścieżka nie brzmi mi tak dobrze jak spokojny głos pana Macieja…
Odpisz
9 lipca 2025, 19:46
@Ostatni_Klon: jego głos dodaje filmowi +5 do zajebistości. A gdyby brano różne wersje językowe pod uwagę, to za polskiego lektora Władca Pierścieni dostałby kolejnego Oscara
Odpisz