Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lintu

15 lipca 2025, 14:10

Mam taką jedną koleżankę, która z lenistwa nie używa znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych, a w dodatku pisze długie bloki wiadomości. Nieraz po trudniejszym dniu nie idzie się połapać, gdzie się kończy jedno zdanie i zaczyna następne. Gorsze są tylko głosówki ._.

Avatar Annika1

16 lipca 2025, 12:13

@Lintu: ciesz się że już nie ma mody na wwalanie kapitalik gdzie popadnie lub co drugą literę

Avatar Lintu

16 lipca 2025, 14:05

@Annika1: mówisz o antycznym języku pokemonów?

Avatar Annika1

17 lipca 2025, 09:17

@Lintu: kij wie jak to ustrojstwo się zwało. Były 2 odłamy: randomowe wyrazy w zdaniu pisane z dużych liter i po prostu randomowe pisanie kapitalik gdzie popadnie z częstotliwością 20-50%

Avatar Lintu

17 lipca 2025, 10:31

@Annika1: a, to łagodny pokemonizm. Potem wplótł się w to leet speak :D

Avatar Annika1

18 lipca 2025, 13:00

@Lintu: no to to. Dzięki za info

Avatar Baturaj

21 lipca 2025, 19:06

@Lintu: ._.

Avatar Arceronth

15 lipca 2025, 14:23

Albo spację taki za szybko wciśnie i ni epoprawia cał yczas

Avatar DHF1232

Edytowano - 15 lipca 2025, 12:17

Pisanie z amerykanami w ich języku be like

Avatar KittyQueen

15 lipca 2025, 11:48

To była jedna laska z mojej klasy w liceum. Nigdy nie rozumiałam co pisze

Avatar Damian120899

15 lipca 2025, 11:36

Mój kierownik zamiast "chodź" pisze "chodzi"
- Damian chodzi do biura
- Już idę

Avatar JaJestemZWami

13 lipca 2025, 12:25

Ja wymyślam własne słowa zbliżone znaczeniem do prawdziwych, bo język polski dla mnie jest zbyt ubogi

Avatar Darwidx

12 lipca 2025, 15:05

YOU ARE ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ LONG

Avatar Kj0603

12 lipca 2025, 14:00

Cöt y gadarz
Tœbar dzo lâ.two zrozum.iec

Avatar rumcajschr

12 lipca 2025, 13:33

Rel w ch*j

Avatar Dexter_Ward

12 lipca 2025, 13:48

@rumcajschr: tak się czujesz, czytając moje memy?

Avatar rumcajschr

12 lipca 2025, 13:49

@Dexter_Ward: To nawet nie o tobie 💔

Avatar Anantashesha

12 lipca 2025, 13:27

saskacz moment

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Akjdd
Dodane przez: Akjdd

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Jeszcze jak

Za co ta premia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka