Ale.. Superman powinien zabijać i być wiecznie smutny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To musiało być męczące
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2025, 21:38
Niech sobie The Boys obejrza jak chca edgy superchlopa
Odpisz
15 lipca 2025, 10:21
@polska_cebulka: albo niech obejrzą "Title card"
Odpisz
12 lipca 2025, 21:39
gdyby superman był smutny i zabijał to by był ubermensch a nie supermanem
i to jest główna różnica między anglosasami a niemcami
i to dlatego, jak jest okazja, tłuczemy z angielczykami niemców a nie na odwrót
Odpisz
13 lipca 2025, 14:47
@Maslo_Jajeczne: Francuzi:
Odpisz
13 lipca 2025, 15:10
@Darwidx:
Odpisz