Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar damen66

21 lipca 2025, 11:10

Skojarzyło mi się z three days grace

Avatar Dlour

Edytowano - 21 lipca 2025, 11:36

@damen66: super zespół, masz jakiś ulubiony utwór?

Avatar damen66

21 lipca 2025, 11:38

@Dlour: wow nie wiedziałem że będą grali w Polsce

Avatar Dlour

21 lipca 2025, 11:39

@damen66: konkretnie w łodzi 25 listopada

Avatar damen66

21 lipca 2025, 11:40

@Dlour: wiem sprawdziłem tera fajna sprawa

Avatar Dlour

21 lipca 2025, 11:41

@damen66: Adam Gontier wrócił do zespołu po 12 latach, więc bomba. One X jest jednym z moich ulubionych albumów

Avatar Lintu

22 lipca 2025, 07:17

@Dlour: Co Ty mówisz?? Super wieści, dziękuję bardzo! :D

Avatar Dlour

22 lipca 2025, 12:36

@Lintu: Też się ucieszyłem. Masz jakiś ulubiony kawałek ? I jaka jest Twoja ulubiona płyta?

Avatar damen66

22 lipca 2025, 13:55

@Dlour: "I hate evrything about you", "Painkiller","Car crush","Animal". Te utwory głównie kojarzę a konkretnego ulubionego albumu nie mam.

Avatar damen66

22 lipca 2025, 14:05

@Dlour: no i "Tell me why" też oczywiście xd

Avatar Dlour

22 lipca 2025, 14:25

@damen66: wszystkie te utwory są świetne. Lubie jeszcze bardzo "Wake Up" i "Let it die"

Avatar Lintu

22 lipca 2025, 14:41

@Dlour: dwie pierwsze i kilka kawałków z Human (tak, wiem, inny wokalista, ale IMO też dawał radę). Z ulubionych kawałków to chyba Pain jest na pierwszym miejscu i kawałek Gontiera z Apocalyptiką. A Twój ulubiony utwór?

Avatar Dlour

22 lipca 2025, 16:21

@Lintu: "Gone Forever" "Let it die" "Wake up" "drown" "animal I have become" "pain" "never too late". Matt jest bardzo dobrym wokalistą, ale Adam mi pasował o wiele bardziej. Z Mattem lubie "Painkiller" oraz ich wspólny singiel "Mayday"

Avatar Dexter_Ward

16 lipca 2025, 22:44

tym czasem technicy jądrowi i pracownicy szpitali

Avatar Annika1

21 lipca 2025, 23:23

@Dexter_Ward: może jestem zmęczona po nieokreślonej ilości % ale technicy jądrowi koło personelu medycznego dalimi bardziej skojarzenie z konkretnym oddziałem szpitalnym niż z Pyrpecią

Avatar cziker_z_maka

21 lipca 2025, 14:35

No i jeszcze pięcioletni synek

Avatar Annika1

21 lipca 2025, 23:18

@cziker_z_maka: w sumie córcia też

Avatar shadowbio

17 lipca 2025, 09:58

Proszę bardzo, oto 'y' dla was

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Płać pan

To musiało być męczące

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka