Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2025, 11:10
Skojarzyło mi się z three days grace
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2025, 11:36
@damen66: super zespół, masz jakiś ulubiony utwór?
Odpisz
21 lipca 2025, 11:38
@Dlour: wow nie wiedziałem że będą grali w Polsce
Odpisz
21 lipca 2025, 11:39
@damen66: konkretnie w łodzi 25 listopada
Odpisz
21 lipca 2025, 11:40
@Dlour: wiem sprawdziłem tera fajna sprawa
Odpisz
21 lipca 2025, 11:41
@damen66: Adam Gontier wrócił do zespołu po 12 latach, więc bomba. One X jest jednym z moich ulubionych albumów
Odpisz
22 lipca 2025, 07:17
@Dlour: Co Ty mówisz?? Super wieści, dziękuję bardzo! :D
Odpisz
22 lipca 2025, 12:36
@Lintu: Też się ucieszyłem. Masz jakiś ulubiony kawałek ? I jaka jest Twoja ulubiona płyta?
Odpisz
22 lipca 2025, 13:55
@Dlour: "I hate evrything about you", "Painkiller","Car crush","Animal". Te utwory głównie kojarzę a konkretnego ulubionego albumu nie mam.
Odpisz
22 lipca 2025, 14:05
@Dlour: no i "Tell me why" też oczywiście xd
Odpisz
22 lipca 2025, 14:25
@damen66: wszystkie te utwory są świetne. Lubie jeszcze bardzo "Wake Up" i "Let it die"
Odpisz
22 lipca 2025, 14:41
@Dlour: dwie pierwsze i kilka kawałków z Human (tak, wiem, inny wokalista, ale IMO też dawał radę). Z ulubionych kawałków to chyba Pain jest na pierwszym miejscu i kawałek Gontiera z Apocalyptiką. A Twój ulubiony utwór?
Odpisz
22 lipca 2025, 16:21
@Lintu: "Gone Forever" "Let it die" "Wake up" "drown" "animal I have become" "pain" "never too late". Matt jest bardzo dobrym wokalistą, ale Adam mi pasował o wiele bardziej. Z Mattem lubie "Painkiller" oraz ich wspólny singiel "Mayday"
Odpisz
16 lipca 2025, 22:44
tym czasem technicy jądrowi i pracownicy szpitali
Odpisz
21 lipca 2025, 23:23
@Dexter_Ward: może jestem zmęczona po nieokreślonej ilości % ale technicy jądrowi koło personelu medycznego dalimi bardziej skojarzenie z konkretnym oddziałem szpitalnym niż z Pyrpecią
Odpisz
21 lipca 2025, 14:35
No i jeszcze pięcioletni synek
Odpisz
21 lipca 2025, 23:18
@cziker_z_maka: w sumie córcia też
Odpisz
17 lipca 2025, 09:58
Proszę bardzo, oto 'y' dla was
Odpisz