Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 19:01

Nic nie stwarza takiego zagrożenia na drodze jak jazda przy czerwonym świetle.

Avatar slimak87

27 sierpnia 2014, 21:21

@chupacabra001: Nie wiem czemu masz dwie strzałki w dół
Jak dobrze mówisz

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 21:31

@slimak87: Widocznie nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.

Avatar slimak87

27 sierpnia 2014, 21:32

@chupacabra001: No raczej

Avatar TheNaturat

27 sierpnia 2014, 23:01

@chupacabra001: najwiecej osób ginie w wypadkach poza miastem, np. gdy ktoś wyjeżdża z podporządkowanej wprost pod koła pędzącego auta albo gdy ktoś wyprzedza na zakręcie lub pod górkę.
Powinnismy domagać sie od polityków większej liczby policjantów drogówki i większych mandatów, żeby nasi rodacy dłużej żyli.

Avatar xpioterx6

28 sierpnia 2014, 08:54

@TheNaturat: Brawo, nie użyłeś stwierdzenia "bo można stracić zęby" ani nic takiego. :)

Avatar TheNaturat

28 sierpnia 2014, 09:02

@xpioterx6: to prawda, ale w samochodzie trzeba zapinać pasy. Sam wiesz czemu... ;)

Avatar fil341

Edytowano - 28 sierpnia 2014, 10:50

@chupacabra001: no na czerwonym z reguły nie można ale jak dopiero się włączyło a ty jedziesz z dużą prędkością to już można

Avatar chupacabra001

28 sierpnia 2014, 10:51

@TheNaturat: No takich to powinno się wieszać za kretynizm.
I nie, nie zwiększyć ilość drogówki, tych suszących pajaców mamy dość. Warto zrobić z nimi porządek by robili cokolwiek sensownego.

Avatar chupacabra001

28 sierpnia 2014, 10:53

@fil341: A jak myślisz, od czego jest żółte światło? Co prawda na żółtym można przejeżdżać, ale jeśli ktoś zasuwa z taką prędkością by nie wyhamować przed światłami... :P

Avatar TheNaturat

Edytowano - 28 sierpnia 2014, 11:08

@chupacabra001: poczytaj proszę o Słowacji. tam zwiększyli liczbę drogówki i spadła liczba wypadków diametralnie. Reprezentujesz typowo polskie myślenie, że Polakom wszystko wolno, a policja jest zła.
może dodam, że jest mało suszących. przez Polskę teraz można jeździć jak przez tor rajdowy. każdy radar oznaczony, a policji zero.

Avatar TheNaturat

28 sierpnia 2014, 11:10

@chupacabra001: wpisz w Google hasło "Słowacja liderem w ograniczaniu wypadków śmiertelnych" i poczytaj

Avatar chupacabra001

28 sierpnia 2014, 11:11

@TheNaturat: My mamy w cholerę policjantów, ale mało który robi cokolwiek pożytecznego. Naprawdę suszenie na dwupasmówce z ograniczeniem prędkości do 40 km/h to nie jest dbanie o bezpieczeństwo, tylko o skarbówkę...
Może w Słowacji pomogło, bo faktycznie było ich za mało. U nas jest ich naprawdę dużo, więc to nie kwestia ilości, ale przydzielenia roboty.
I nie uważam, że jakiekolwiek służby mundurowe są złe, bo sam miałem w jednej z nich praktyki. Po prostu nasza policja jest beznadziejnie zorganizowana.

Avatar TheNaturat

28 sierpnia 2014, 12:13

@chupacabra001: organizację można oczywiście poprawić. Na pewno nie jest idealnie. Ja ich widzę głównie pod koniec miesiąca jak komuś brakuje wypisanych mandatów, żeby zrobić statystyki. Jak dla mnie policja powinna wyjść z suszarami i zmniejszyć liczbę wypadków.
Na szczęście w tym roku zaczęli zabierać prawa jazdy największym idiotom, a od kolejnego roku jazda bez prawa jazdy to będzie przestępstwo.

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2018, 18:04

@chupacabra001: A co z kierowcami, którzy nie włączają kierunkowskazów?

Avatar Predator_PL

29 sierpnia 2016, 22:47

Dobrze autorze więc ty przejeżdżasz na czerwonym aha to mam nadzieję że mandat będzie duży *DZWONI NA POLICJĘ*

Avatar Space

27 sierpnia 2014, 19:01

Nie wiem gdzie mieszka autor, u mnie na czerwonym się nie przejeżdża

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 19:02

@Space: Obstawiam Sosnowiec.

Avatar Space

27 sierpnia 2014, 19:04

@chupacabra001: No dobrze, w takim wypadku to możliwe

Avatar uli_de

27 sierpnia 2014, 19:30

@chupacabra001: to w sosnowcu sa tez swiatla do gory nogami poustawiane...? ;-)

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 19:33

@uli_de: Nie zdziwiłbym się. :P

Avatar monho25

Edytowano - 27 sierpnia 2014, 19:58

@chupacabra001: Obstawiam, że nie. O co wam chodzi z tym Sosnowcem? Centrum ładne, mieszkańce nie są AŻ TAK źli... ;_; Madzia była, Madzi nie ma i trudno. Mieszkam niedaleko i myślę, że nie jest tak źle.

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 20:03

@monho25: Jaja sobie tylko robimy, spokojnie. ;-; Poza tym byłem w Sosnowcu jakiś czas temu. Drogi wyglądają jak Stalingrad po bombardowaniu.

Avatar monho25

27 sierpnia 2014, 20:07

@chupacabra001: No... w centrum nie (nie odsłaniaj przed innymi ciemnej strony Sosnowca, czyli reszty miasta). :D A byłeś w Będzinie? :P

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2014, 22:05

@chupacabra001: Moze on tez w Radomiu!

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2014, 22:22

@monho25: Byłem. :P

Avatar Flawless

27 sierpnia 2014, 20:06

A w Gta to wszystko jedno xD

Avatar Darmozjad1

27 sierpnia 2014, 19:03

hehehe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Ikony

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka