Najadłem się ryb na całe życie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2020, 14:37
Wygląda trochę jak scp5443j
Odpisz
3 sierpnia 2022, 21:57
@Asystent_Google: Tak.
Odpisz
9 lutego 2024, 01:08
@Litereallysheep1: teraz nawet nie pamiętam co to za scp był f
Odpisz
30 listopada 2017, 17:09
To taki pasożyt który zjada rybie język i potem wchodzi na jego miejsce
Odpisz
24 lipca 2017, 15:59
Na drugim obrazku wygląda jak mózg
Odpisz
8 października 2015, 16:55
Właśnie jadłem sardynki ;_;
Odpisz
21 marca 2017, 00:30
@Wolfmer: smacznego ^-^
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:17
I teraz wszystkie miętkie fajki przestaną jeść ryby. : ] Cóż, więcej dla mnie. :P
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:33
@chupacabra001: Ryby są smaczne :>
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:47
o zdrowe :)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:48
* i zdrowe
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 12:49
Nom, ale da się edytować ;) Mogę ci trochę sprzedać byś nie męczył i nie łowił w Nilu :D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 21:06
murzynek Bambo mieszka w Afryce nie w Egipcie
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 21:11
Z telefonu raczej się nie da ;P Nie wiem :d
Odpisz
29 sierpnia 2014, 11:26
@Pani_Koza: E Egipt jest w Afryce...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 20:11
@Pani_Koza: Nil nie przepływa tylko przez Egipt :v
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:01
To lujostwo przyczepia się do języka i pasożytuje na rybie. Fuj.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:05
@Mauren: Człowiek podczas jednego roku je ponad 2000 pająków więc ryby nie mają tak źle.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:07
@drzewiec: Wyczytałeś to na bezużytecznej? Zaskoczę cię, to nie prawda...
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:47
@kacper414: Racja, większość rzeczy na bezużytecznej jest kłamstwem :p
Odpisz
28 sierpnia 2014, 13:43
@drzewiec: Jak już to średnio człowiek je 6 pająków w ciągu życia ale wszystko to Azjaci
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:00
@kacper414: Jak tak to przepraszam.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 19:38
@diablo_piekla: to klamstwo ^^ ktos to wypuscil by sprawdzic rozprzestrzenianie sie takiej plotki.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:26
@SurMix: Ta wersja jest bardziej prawdopodobna bo azjaci zjedzą wszystko co ma nogi
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:38
@diablo_piekla: Masz racje, jedzą wszystko co ma nogi, ale oprócz stołu i krzeseł :D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 21:03
@kacper414: I właśnie dla tego przyszło stado ninja i zjadło mi biórko :'( . Dobrze że nie ruszali łóżka!
Odpisz
29 sierpnia 2014, 12:33
@diablo_piekla: zapomniales dodac ze w oryginalnej wersji bylo : "podczas snu" :D
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:24
@SurMix: Jakiej oryginalnej wersii?
Odpisz
7 kwietnia 2016, 21:14
Większość to albo kłamstwa albo coś co ktoś właśnie wymyślił albo memy. Rzadko kiedy teraz jest tam coś ciekawego
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:47
3.Obrazek- Squirtle?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:55
@PolandbaII: Raczej Kakuna Matata, wygoogluj sobie =D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:15
@Soberker: Znalazłem tylko Hakuna Matata z Króla Lwa .-.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 21:09
@PolandbaII: Chodziło o pokemona Kakunę
Odpisz
29 sierpnia 2014, 07:56
@Pani_Koza: A, Okejke.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 23:04
Ja też nie!
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2014, 22:06
it's good protein ;D
Odpisz
28 sierpnia 2014, 07:13
Ona siedzi na języku ryby, a jego się raczej nie je.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 12:28
@Pstrong_Maciej: A jeśli mam dziwny fetysz jedzenia rybich języków :c ?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 22:02
@Bilolus1: To jesteś dziwny ;_;
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:54
przypomniał mi się kurczak w wieluniu
Odpisz
28 sierpnia 2014, 17:47
mi to przypomina obcego z filmu obcy konta predator xD
Odpisz
28 sierpnia 2014, 08:12
Teraz mówisz że to jest obrzydliwe a w dżungli gdzie nie miał byś nic do jedzenia to była by tylko dodatkowa porcja białka :P
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:08
@Lacoste: Nie spotkasz tego w dżungli.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 09:31
@Lacoste: robaki są smaczne ale tylko w oleju z panierką spróbujcie sami polecam ;-)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:12
@Lacoste: Jeśli udałoby mi się złapać rybę pływającą sobie spokojnie po dżungli to tak.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:46
@Pstrong_Maciej: a co jeśli w dżungli był by strumyk a w nim ryba z tym cosiem ?
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:47
@WrobelPL: Czyli pewne osoby wiedzą lepiej, gdzie mieszka stworzonko przyczepiające się do języka RYBY.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:23
@Lacoste: Cymothoa Eixiagua nie żyje w dżungli.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 14:57
@Lacoste: ja bym siedział na drzewie i wpiepszał liście... I papuge jak złapie...
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:44
nie złapałbyś papugi moja mi uciekła goniłem ją 3 godziny takie malutkie ale zapi***ala jak mały samochodzik
Odpisz
28 sierpnia 2014, 15:44
Zwątpiłam.
Odpisz
28 sierpnia 2014, 10:31
Kabuto powinien wyjść z dome fossil'a a nie ryby ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2014, 11:56
@Kamil292: Pojawia się dziki magikarp, uciekam...
Nagle pojawia się dziki kabuta xD
Odpisz